НБУ перевірятиме учасників платіжного ринку дистанційно.

Українська правда

Українська правда - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Нацбанк здійснюватиме дистанційні безвиїзні перевірки для контролю за дотриманням вимог законодавства України з питань діяльності платіжних систем та переказу коштів платіжними організаціями.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідні норми містить постанова Правління НБУ від 11 вересня 2020 року №134 "Про внесення змін до Положення про порядок проведення перевірок щодо дотримання об’єктами нагляду (оверсайта) вимог законодавства України з питань діяльності платіжних систем в Україні", яка набирає чинності з 18 вересня 2020 року.

"У зв'язку з карантинними заходами Національний банк призупинив проведення планових перевірок об’єктів оверсайта. Водночас центральний банк навіть в умовах уведення обмежувальних заходів має здійснювати безперервний оверсайт за учасниками платіжного ринку.

Тож на період карантину або інших обмежувальних заходів регулятор передбачив можливість: здійснювати перевірки об’єктів оверсайта, уключених до плану проведення перевірок, у безвиїзній формі; корегувати план проведення перевірок, ураховуючи фактичні можливості їх проведення з огляду на обмежувальні заходи", - заявили в регуляторі.

Нагадаємо:

Нацбанк планує ввести дистанційний підхід до інспекційних перевірок у банках - наразі виїзна інспекційна перевірка проводиться безпосередньо в банку.

Економічна правда

Новини по темі

Екстрене засідання у Мінську: Україна назвала свої вимоги.

Позачергове засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи по Донбасу відбудеться о 17:00 30 жовтня, Україна на ньому вимагатиме припинити порушення режиму тиші на Донбасі.

Стало відоме ім’я одного з бійців, який загинув на Донбасі.

У п’ятницю на лінії розмежування загинув сержант морської піхоти 1990 року Михайло Старостін.

Жовтень попрощається з українцями дощем, листопад принесе похолодання.

На вихідних в Україні похолодає, в суботу на більшості території країни дощитиме.

2 2

САП: Рішення КС – це тиск на всі антикорупційні органи.

Це рішення Конституційного суду про скасування низки норм антикорупційного законодавства перекреслює всі здобутки і перемоги у боротьбі з корупцією в Україні.

1 1

МЗС: Росія намагається посіяти розбрат між Україною і Білоруссю.

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що спроби Росії посіяти розбрат між українським і білоруським народами приречені на поразку.

1 2

Грецію і Туреччину сколихнув потужний землетрус, є значні руйнування.

Сильний землетрус магнітудою 6,7-7 бала за шкалою Ріхтера стався в п'ятницю біля східного Егейського острова Самос.

1 4

Суддя зізнався, що у вироку КС використали цитату з «Федераліста» Гамільтона.

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко підтвердив, що у своєму вироку щодо НАЗК суд, дійсно, застосував тези зі збірника "Федераліст", що лежить в основі конституційної системи США.

1 3

Приватбанк завершив третій квартал 2020 року з прибутком 21,3 мільярди.

Приватбанк завершив третій квартал 2020 року із прибутком 21,3 млрд грн, за підсумками першого півріччя року прибуток банку становив 14,1 млрд грн.

1 6

Суддя КС Сліденко: Після тиску з ОП я написав заяву про відставку .

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко заявив, що з ОФісу президента на нього тисли 7 жовтня - і 8 жовтня він написав заяву про відставку, але її ще не розглянули. 

3 200

Лукашенко заявив, що «тікати не збирається»

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів.

1 4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie