Точка змін 21 червня: надягніть корону і керуйте долею.

Літнє сонцестояння 2021 року відрізняється від сонцестояння 2020 року, яке було уражено затемненням і так званим "енерготрусом", про який я писав. І з цієї причини воно було дуже небезпечним.

Але цього року сонцестояння не збігається з затемненням, тому жодних негативних чинників, які могли б чимось зашкодити, в ньому немає. Навпаки, більшість зірок і планет знаходяться в сприятливих позиціях. Тому і сонцестояння буде дуже сприятливим.

Щороку день літнього сонцестояння припадає на 21 червня.

Цю астрономічну подію відзначають всі духовні традиції світу. Всього в році існує чотири особливих точки – два сонцестояння і два рівнодення, – в які кардинально змінюється тривалість дня, біоритми людини і живих організмів. Оскільки це точки змін, в ці дні завжди виконували різні обряди.

Ритуали на літнє сонцестояння

Ритуали можна проводити протягом доби – з сходу 21 червня до сходу 22 червня.

Згідно з слов'янською традицією, в цей день бог Сонця входить в максимальну силу. Тобто нескінченний вселенський вогонь, Абсолют як вогонь, передає нашому локальному Сонцю владу світового вогню, надягає на нього корону.

Головний ритуал – надягання сонячної корони. Подумки надягніть собі на голову корону бога Сонця і від його імені віддавайте розпорядження навколишньому світу – "дай мені грошовий потік, дай мені здоров'я, дай мені удачу, дай мені те, дай мені це" тощо.

Скандинавські народи, кельти, друїди вірили в дракона, що керує всіма подіями на землі. У день літнього сонцестояння вони проводили ритуал приборкання дракона собі, щоб він працював на них.

День літнього сонцестояння - точка змін.

У цей день особливу силу набуває папороть та інші лікарські трави. Тому травники намагаються зібрати якомога більше трав саме цього дня і цієї ночі. Трави, зібрані 21 червня, будуть набагато ефективнішими.

Щодо папороті, то це унікальна рослина. Вона древніша за людей, древніша за динозаврів. Вона з'явилася на землі мільярди років тому. Вважається, що за рахунок давнини ця рослина має велику енергетику.

Для папороті існує особливий обряд. Наливають воду з колодязя і запрошують дух папороті віддати свою силу цій воді. Потім цю воду випивають. Таким чином, сила папороті повинна увійти в людину. Вона дарує не лише силу, але й здатність передбачати майбутні події, здатність бачення правильного шляху досягнення мети і удачу.

Про інші ритуали читайте тут

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Білоруська атлетка Тимановська дала першу пресконференцію: про що говорила / включення.

Білоруська атлетка Тимановська дала першу пресконференцію: про що говорила / включення.

Білоруська атлетка Христина Тимановська - дала першу пресконференцію після приїзду до Польщі. Спортсменка розповіла, чому вирішила не повертатися в Білорусь, хто попередив її про загрозу вдома і що планує робити у майбутньому. Підпишіться і натисн...

СБУ взялась за угруповання Киви: яку шкоду нанесло силове крило ОПЗЖ, Підгорає.

СБУ взялась за угруповання Киви: яку шкоду нанесло силове крило ОПЗЖ, Підгорає.

З відходом Арсена Авакова від справ правоохоронна система настільки очистилася, що СБУ блокувала роботу угруповання, підконтрольного Іллі Киві. Водночас одіозному нардепу це дуже не сподобалось. Читати на сайті:

1 62

«Політичні вбивства»  та  «гетто Лукашенка» : білоруські активісти продовжуть виїжджати до України.

«Політичні вбивства» та «гетто Лукашенка» : білоруські активісти продовжуть виїжджати до України.

Загибель білоруського активіста Віталія Шишова - не самогубство, а політичне вбивство. В цьому переконані представники білоруського руху солідарності "Разам!" Вони виступили із закликом припинити терор білорусів не лише всередині держави, а й в су...

Російські окупанти поцілили у житлові будинки у Красногорівці: що відомо.

Російські окупанти поцілили у житлові будинки у Красногорівці: що відомо.

7 обстрілів з боку ворога станом на вечір на сході країни. В українського війська - без втрат. Утім, є постраждалі серед цивільних. Зранку російсько-терористичні формування завдали удару по мирних кварталах Красногорівки, що на Донеччині. Застосув...

Або вакцинація, або самоізоляція: що відомо про нові правила перетину кордону України.

Або вакцинація, або самоізоляція: що відомо про нові правила перетину кордону України.

Хочеш подорожувати - подумай про вакцинацію. Від сьогодні в Україні почали діяти нові правила перетину кордону. Тепер іноземці та українці після прибуття мають встановити застосунок Вдома та піти на 10-денну самоізоляцію. Або ж здати ПЛР-тест. Це ...

Зеленський закликав проросійських мешканців Донбасу їхати в Росію, Про головне, 5 серпня 2021.

Зеленський закликав проросійських мешканців Донбасу їхати в Росію, Про головне, 5 серпня 2021.

У випуску "Про головне" за 5 серпня – Володимир Зеленський звернувся до жителів ОРДЛО, щоб ті визначились, де жити; в Україні шириться штам Дельта; українське телебачення з'явиться на окупованих територіях; ЄС дорікає, що в Україні видають 2 закор...