85% опитаних вважають, що влада повинна відігравати важливу роль, піклуючись про щастя людей (видео) (фото).

Слово "щастя" стане для політиків ключем від головних кабінетів багатьох країн.

Серед опитаних громадян 13 країн 85% вважають, що влада повинна відігравати важливу роль, піклуючись про щастя людей. Перша п'ятірка: Туреччина (95%), Україна (95%), Франція (92%), Бразилія (89%) і Угорщина (87%). Навіть у США, які посіли останнє місце в цьому рейтингу серед опитаних країн, 71% покладається на "старшого брата".

Автори проведеного дослідження вважають, що слово "щастя" стане для багатьох політиків ключем від головних кабінетів багатьох країн.

У країнах більшість опитаних громадян вважають, що уряд не чує голос громадянина. Судячи за даними дослідження, так вважають 55% громадян Австралії, 65% — Індії, 76% — України, до 85% — Італії, 87% — Франції і 93% громадян Туреччини. У даній діаграмі відсутні Росія і Китай. Політичні питання соціологам у цих країнах ставити "не радили", зберігши можливість задати загальнолюдські.

Головна редакторка "Дзеркала тижня" Юлія Мостова зазначає, що Україна в цьому рейтингу виглядає "бадьоро" не тільки тому, що президент Володимир Зеленський читає Фейсбук, але й тому, що він регулярно проводить соцдослідження, "запитливо заглядаючи в очі народу".

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард — дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Читайте також: Держава і політики нездатні зробити людей щасливими – історик

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

У Китаї кількість жертв коронавірусу перевищило 2 500.

Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання.

1

Холодницький сказав, коли піде у відставку

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не буде триматися за посаду після того, як 30 листопада завершиться термін його повноважень. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна".Водночас він зауважив, що на цьому "жит...

1

Керівництво РФ спирається на перемогу у Другій світовій війні, тому що вона виправдовує їхнє існування в нинішньому вигляді. США Гербст.

Керівництво Росії використовує перемогу у Другій світовій війні для виправдання свого існування.

1

ЗМІ розповіли, хто зумисно блокує роботу Мін'юсту

Міністерство юстиції України / фото УНІАНЕкс-регіонали та корупціонери намагаються монополізувати ринок постачання продуктів для українських ув’язнених.Про це йдеться в статті РБК "Хто...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie