Успішний рейд в тил ворога: ЗСУ захопили зброю бойовиків, з'явилося фото

Сегодня 16
Успішний рейд в тил ворога: ЗСУ захопили зброю бойовиків, з'явилося фото

Українські військові захопили зброю бойовиків на Донбасі в результаті успішного рейду в тил противника. Збройні сили України обзавелися трьома російськими мінометами. Про це повідомляє штаб Об'єднаних сил.

Зазначається, що на Донбасі ситуація продовжує залишатися напруженою і ЗСУ навіть зазнають втрат, але й не забувають мстити бойовикам. Противник з настанням темного часу доби вів прицільний вогонь по наших захисниках зі зброї заборонених калібрів і в якийсь момент догрався.

"Врешті-решт, один з підрозділів, що обороняється в районі Мар'їнки, здійснив рішучий рейд в тил противника. В ході короткого бою було захоплено три ворожих міномети, з яких по наших позиціях постійно вів вогонь ворог. Зброю доставили на наші позиції. Втрат серед військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил немає", – йдеться в повідомленні.

32628284_373463536479602_2483742169521717248_n_1

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Після вдалого бою захоплена зброя відправлена в місця відведення важких озброєнь для подальшого її вивчення. Командир підрозділу і його підлеглі, які брали участь в рейді, представлені до державних нагород.

5_06

Як повідомлялося, нещодавно на Донбасі відзначилися кулеметники ЗСУ, завдавши втрат бойовикам. Військові відзначили дії командира відділення кулеметників одного з підрозділів – бійці жорстко дали "по зубах" бойовикам.

Зазначимо, що через інтенсивні бойові дії за минулий тиждень на Донбасі у ЗСУ і бойовиків великі втрати. На фронті бойовики зовсім знахабніли і стали ще більше атакувати позиції українських військових. В українській армії загинули дві особи і поранення отримали 23, а у бойовиків справи куди гірші – 14 убитих і 30 поранених.