UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Більшість фінів виступили за припинення видачі віз росіянам.

Більше ніж половина фінів підтримують припинення видачі туристичних віз росіянам.
Про це свідчить опитування, проведене на замовлення Yle, повідомляє «Європейська правда».

58% респондентів опитування заявили, що виступають за зупинку видачі віз російським туристам. 24% виступили проти і 18% респондентів не змогли висловити свою позицію. Фінляндія все ще розглядає візові заяви від росіян з туристичною метою, хоча низка інших прикордонних сусідів росії припинили це робити. Тож росіяни можуть потрапити до Європи через Фінляндію, у той час як повітряний простір ЄС закритий для російських літаків. Згідно з опитуванням, найбільше підтримують припинення видачі туристичних віз чоловіки у віці 50–64 років Нагадаємо, президент Фінляндії Саулі Нііністьо має намір обговорити з урядом питання щодо запровадження візових обмежень для росіян.
Багато депутатів заявили, що підтримують жорсткіші умови для видачі віз росіянам. Раніше посол України у Фінляндії Ольга Діброва запропонувала запитувати росіян, які звертаються за туристичними візами до Фінляндії, чи підтримують вони війну росії проти України чи ні.
Читайте також: За результатами опитування КМІС, більшість українців підтримують візовий режим із росією, проте частина респондентів все ще хоче відкритих кордонів.
За місяць дії візового режиму з рф близько 80 росіян звернулисьза візами на в’їзд до України. Проте ніхто з них ще не отримав дозволу.
Нагадаємо, 17 червня президент Володимир Зеленський анонсував запровадження візового режиму з державою-агресором. Того ж дня, уряд  припинив дію угоди  з росією про безвізовий режим від 1997 року.
Як відомо, Україна запровадила візовий режим із рф з 1 липня 2022 року.
Закони UX зосереджені на тому, щоб зробити складні евристики психології доступними для більшої кількості дизайнерів через інтерактивний ресурс, яки...
Останні новини

«Змінюють майбутнє» : два українські міністри увійшли до рейтингу Time.

До рейтингу Time100 Next зі ста людей, які "змінюють майбутнє світу" увійшли два українські міністри - Михайло Федоров та Олександр Кубраков. Джерело: журнал TIME Деталі: Щороку TIME публікує рейтинг TIME100 Next.

Українська правда

Пентагон запропонував Данії допомогу в розслідуванні вибухів на газопроводах.

Міністр оборони США Ллойд Остін під час розмови зі своїм данським колегою Мортеном Бьодсковим запропонував допомогу в розслідуванні вибухів на «Північних потоках». Глави Міноборони поспілкувались телефоном 28 вересня.

UA.NEWS

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Володимир Зеленський звернувся до учасників Афінського демократичного форуму. Президент виголосив потужну промову. Читайте до теми на сайті:

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович спрогнозировал, когда следует ожидать большого наплыва мобилизованных россиян на фронте. Читайте к теме на сайте:

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

Беларусь продолжает провокацию и напряжение вокруг границы с Украиной. Как заявил Алексей Арестович, на этот раз во время новой угрозы сентиментов уже не будет. Стоит прочтения на сайте:

1 11

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Історичний стрім. Тут ви можете побачити: «Машина часу» - Андрій Охримович та Олег Криштопа «Поле битви історія». Віталій Гайдукевич. «Історія для дорослих» та «Машина часу» і Олег Криштопа. «Особливий погляд» з Олегом Манчурою «30 років Незалежно...

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович предположил, что Россия может нанести удар по газотрнаспортной системе Украины, создавая проблемы зимой. Мол, стартегия путина состоит в том, чтобы газ не достался никому. Читайте к теме на сайте:

1 1

АРЕСТОВИЧ раскрыл  детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ раскрыл детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал новую помощь от США, в том числе новое количество американских HIMARS. Читайте к теме на сайте:

1 39