Порошенко затвердив нові санкції проти РФ

Цензор.НЕТ 2
Порошенко затвердив нові санкції проти РФ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Адміністрації Президента.

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"", - йдеться в указі президента України.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 2 травня РНБО підтримав рішення про введення нових санкцій проти Росії, а також питання продовження вже наявних.

Санкції введено на три роки або безстроково щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

Також введено санкції щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, депутатів Державної Думи та членів Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації тощо.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066743