В Австрії сотні мігрантів мусульман перейшли в християнство

Гордон 1
В Австрії сотні мігрантів мусульман перейшли в християнство

У католицькій церкві Австрії на тлі кризи з біженцями зафіксовано значну кількість мусульман, які прийняли християнство, пише Die.Welt.

Офіційний представник архієпископства Відня зазначив, що приблизно 75% із 750 хрещених 2017 року повнолітніх були вихідцями з мусульманських країн. Тільки в столиці Австрії хрещення прийняло 260 осіб із 15 країн.

Фредеріка Досталь, яка відповідає в архієпископстві за хрещення дорослих, уважає, що мігранти змінюють віру не заради збільшення своїх шансів на отримання притулку. Вона зазначила, що католицька церква в Австрії не хоче отримувати псевдохристиян і суворо підходить до відбору кандидатів.

За словами Досталь, підготування до хрещення займає щонайменше рік, під час якого претенденти регулярно відвідують релігійні заняття і церковні служби, дотримуються християнських норм життя і беруть участь у благодійних заходах.

Гостра міграційна криза виникла через бойові дії на Близькому Сході та в Африці. За інформацією президента Європейської ради Дональда Туска, протягом 2015 року до Європи прибуло приблизно 1,5 млн мігрантів.

У Міжнародній організації з питань міграції повідомляють, що 2016 року до Європи прибуло 387 895 біженців, ще 5143 загинуло або зникло безвісти, 2017 року прибуло 184 169 біженців, 3116 загинуло або зникло.

Австрія та Німеччина є одними з основних країн, куди прагнуть потрапити біженці. Через це Австрія ввела верхню межу на надання притулку. 2017 року вона становила 35 тис. осіб.