У лютневу мряка 19-річний українець метнув на кращий результат сезону в світі і їде на Олімпіаду.

Михайло Кохан

Михайло Кохан / Фото: Reuters

19-річний метальник молота Михайло Кохан, визнаний кращим легкоатлетом України в 2019 році, завоював ліцензію на Олімпійські ігри-2020 на Токіо. У шостій спробі на зимовому чемпіонаті України в Мукачево снаряд Кохана долетів до позначки 77,62 метра, а норматив на ОІ становив 77,50 метра.

Крім пропуску в Японію, молодий спортсмен отримав золоту медаль національної першості. Також українець встановив новий особистий рекорд, який раніше становив 77,39 метра, і показав кращий результат сезону в світі. До цього найдальшу спробу в 2020 році зробив мексиканець Дієго Дель Реал – 76,11 метра.

Нагадаємо, що в 2019 році Кохан переміг на чемпіонаті Європи серед юніорів. Тоді ж він встановив найкращий результат сезону в світі в категорії U-20. На дебютному для себе дорослому чемпіонаті світу в Досі Михайло посів п'яте місце . І в свої 18 років він був наймолодшим учасником фіналу. 26 жовтня батько і тренер спортсмена Сергій Кохан отримав нагороду під час церемонії нагородження Європейської легкої атлетики Golden Tracks.

Дивіться також сюжет про медальному успіху Магучіх на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Ярослава Магучіх завоювала "срібло" ЧС-2019 в Катарі

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

Не футбольним Євро єдиним: через коронавірус можуть скасувати і Олімпіаду в Токіо.

Чи залишати літні Олімпійські ігри в столиці Японії, вирішать протягом найближчих двох місяців

1

Корея теж стала жертвою коронавируса: чемпіонат світу з настільного тенісу в Пусані перенесли.

За новими даними, командний турнір тепер повинен пройти в червні

1

Молодий український чемпіон Європи пообіцяв укласти самого борця-депутата Жана Беленюка.