Застілля зі всього світу: розкрили дивні тонкощі традицій за столом.

У кожній країні є свої звичаї за столом. Іноземцям вони можуть здатися дивними. Щоб не вести себе ніби не з цієї планети, варто хоча б про них дізнатися.

Ямайка

Дітям не дозволяють вживати страви з курячим м'ясом. За віруваннями, від цього вони не навчаться говорити.

Італія

Вважається нечемним вперше приймати запрошення пообідати. Спочатку ви повинні відхилити його, і тільки після другого разу пропозиція приймається. Якщо ви вирішите повечеряти в ресторані і вам здасться, що в замовлену вами страву поклали недостатньо сиру, то вам краще не заявляти про це привселюдно. Це буде розцінюватися як ознака вашого невдоволення кулінарними здібностями кухаря.

Франція

Потрібно ретельно пережовувати їжу. Швидкий темп прийому трапези вважається грубим і некультурним тоном. Також замовляйте стільки, скільки ви зможете з'їсти. Якщо ви не доїсте їжу, це ознака того, що вам просто не подобається їжа.

Якщо ви йдете в кафе або ресторан з компанією, пам'ятайте, що у Франції не прийнято ділити рахунок. Ви повинні заплатити за всіх, або не заплатити зовсім. Іншого варіанту не існує.

Корея

Згідно з традиціями Кореї, трапезу повинен починати найстарший із присутніх за столом, а потім вже всі решта.

Китай

У Китаї не можна розрізати локшину. Це вважається поганою ознакою, оскільки китайці вірять, що чим довша локшина, тим довше ви будете жити. А перерізання локшини символізує зменшення тривалості життя. Також не можна направляти палички в сторону ваших співтрапезників.

Японія

Паличками не можна передавати їжу, тому що ними передають їжу під час похорону. Після закінчення трапези не залишайте їх в їжі у вертикальному положенні. Зробивши це в кафе або іншому закладі громадського харчування, ви образити господаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети від шеф-кухаря: м'ясний делікатес подають з малиною

Нігерія

Населення вірить, що якщо дітей годувати яйцями, то вони виростуть злодіями.

Мусульманські країни

Потрібно вживати їжу виключно правою рукою. Ліва ж рука призначена для підмивання, тобто її задіяння під час трапези вважається неприйнятним.

Казахстан

Краще їхати зі своєю великою чашкою, тому що там чай наливають тільки до половини чашки. Якщо ж господар наллє повну чашку, це натяк на те, що вам пора йти.

Єгипет

Прохання додати солі ображає кухаря.

Естонія

Якщо впав на землю хліб, потрібно його поцілувати, перед тим як викинути.

Щоб розкрити смак вина, потрібно подавати його з правильними закусками. Існує кілька основних правил щодо них.

Необхідно пам'ятати про те, що смак, букет і міцність напою повинні врівноважувати особливості страви і гармоніювати з нею.

Існує також загальне правило підбору вин до їжі.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie