Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Маск обіцяє імплантувати чип Neuralink людині протягом пів року.

Маск обіцяє імплантувати чип Neuralink людині протягом пів року

Клінічні випробування на людях бездротового мозкового чипу, розробленого компанією винахідника Ілона Маска Neuralink, розпочнуться протягом пів року, передає Reuters.

Компанія розробляє інтерфейси мозкових чіпів, які, як планується, можуть дозволити пацієнтам із обмеженими можливостями знову рухатися та спілкуватися. Також, за словами Маска, йтиметься про відновлення зору.

Компанія Neuralink, розташована в районі затоки Сан-Франциско та в Остіні у Техасі, останніми роками проводила випробування на тваринах, намагаючись отримати дозвіл від Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA) для початку клінічних випробувань на людях, пише Reuters.

«Ми хочемо бути надзвичайно обережними та впевненими, що він добре працюватиме, перш ніж поміщати пристрій в людину. Спочатку прогрес, особливо щодо людей, здаватиметься, можливо, жахливо повільним, але ми паралельно робимо все, щоб масштабувати його», — сказав Маск.

За його словами, перші два використання пристрою Neuralink у людини стосуватимуться відновлення зору та забезпечення руху м’язів у людей, які не можуть цього робити.

Майбутніми продуктами Neuralink мають бути нейронні чипи, інтегровані в мозок людини, щоб усунути наслідки певних хвороб мозку. Йдеться також про розширення пам’яті, лікування паралічу, сліпоти, депресії, хвороби Паркінсона та оптимальнішого керування складними системами. Серед іншого може йтися й про можливість подумки грати у відеоігри, викликати авто Tesla, або завантажувати і відтворювати спогади.

У 2019 році експерименти з чипізацією проводилися на мишах. У 87% випадків вживлення пристрою завершилися вдало. У серпні 2020 року Маск офіційно презентував проєкт і представив світові чиповану свиню на ім’я Гертруда. 2021 року Neuralink мала проблеми після того, як кількох мавп піддали евтаназії, у тому числі через підозри на інфекції, повʼязані з пристроєм.

У липні інша американська компанія Synchron випередила Neuralink. Тоді лікарі лікарні Маунт-Синай у Нью-Йорку успішно встановили пристрій компанії в людину, яка живе з боковим аміотрофічним склерозом.

Neuralink — американська компанія, що розробляє мозкові імплантанти, які стануть інтерфейсом для взаємодії між мозком людини та електронним пристроєм. Створена за участі Ілона Маска компанія розпочала свою діяльність у 2016 році. Її представили у березні 2017 року.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Once you understand the meaning of colors, you can create impactful designs that evoke the right emotions.
Останні новини

iPhone може втратити статус основного продукту Apple — Bloomberg.

Про те, що корпорація Apple займається розробкою AR-гарнітури, відомо давно. Керівництво «яблучного» гіганта вважає, що новий пристрій може стати основним продуктом лінійки Apple. На даний момент таким є iPhone.

Finance.UA

В ISW пояснили, як Росія маніпулює «терористичним рівнем» і війною в Україні.

На думку експертів Інституту вивчення війни (ISW), російські чиновники використають продовження режиму "терористичного рівня" для посилення правоохоронних заходів і забезпечення підтримки своїх дій в Україні.

Українська правда

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #збройнісилиукраїни #авіація #зсу_найкращі

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

Уряд Німеччини схвалив рішення щодо передачі Києву 88 танків Leopard 1 від німецького виробника зброї Rheinmetall. У мережі цікаво сприйняли інформацію щодо кількості танків. Зокрема, дехто побачив відсилку до неонацистського гасла "14 88", де пер...

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

Во время стрима @FeyginLive @GennadyHudkov Гудков обсудили ядерный шантаж Путина, изменениия в поведениии россиян, мобилизацию в России. Читайте больше по теме на сайте: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022...

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

1

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

Политолог, руководитель офиса Freedom House в Литве Витис Юрконис рассказал 24 каналу про политическую волю Украины и поддержку партнеров в ЕС. Также, он объяснил, что ожидает Украину на пути в Евросоюз. Читайте больше на сайте - Оперативно про ві...

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #зсу_найкращі