У Мінфіні сподіваються, що українська економіка встоїть у новій економічній кризі.

1

Про це міністерка Оксана Маркарова повідомила за підсумками виступу очільниці Міжнародного валютного фонду Кристаліни Георгієвої, повідомляє "Громадське".

"Україна може і повинна в цьому глобальному циклі уповільнення стати винятком, який покаже прискорення зростання", - повідомила Маркарова.

Віно зазначила, що наразі світова економіка починає входити у новий цикл. Темпи зростання економіки у світі уповільнюються. Для того, щоб цьому запобігти, в українському Мінфіні планують зменшувати дефіцит державного бюджету, проводити стійку боргову політику, покращувати умови міжнародної торгівлі та проводити приватизацію, земельну реформу, концесію та інші реформи.

"Якщо паралельно з фінансовими і економічними реформами буде суттєве реформування судової та правоохоронної систем, то результат буде суттєвий", -додала Маркарова.

Під час свого виступу Кристаліна Георгієва наголосила, що світова економіка невдовзі може увійти у нову кризу. Уповільненню економічного зростання світу наразі сприяє торговельна війна та невизначеність, яку вона створює.

Нагадаємо, що більшість країн не подолали наслідки кризи 2008 року.

Новини по темі

До кінця року Україна може отримати транш ЄС – Маркарова.

2

Україна може отримати другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу до кінця 2019 року за умови прийняття законодавства про фінансовий моніторинг.

У Нацбанку назвали проблеми, які заважають бізнесу брати кредити.

1

На думку заступниці голови Національного банку Катерини Рожкової, відновити кредитування в Україні заважає брак платоспроможних позичальників та небажання малого бізнесу працювати прозоро.

Щороку українська залізниця потребує на двадцять міліардів гривень більше інвестицій, ніж польська.

2

На забезпечення та розвиток української залізниці щороку потрібно виділяти інвестиції у розмірі 108 мільярдів гривень. Це на 20 мільярдів гривень, аніж інвестиції на залізницю Польщі.