«Шахтар» зіграє з «Базелем» в чвертьфіналі Ліги Європи.

Донеччани продовжують боротьбу за перемогу в єврокубку.

Сьогодні, 6 серпня визначився суперник донецького "Шахтаря" по чвертьфіналу Ліги Європи.

"Базель" за сумою двох матчів (3:0 і 1:0) пройшов німецький "Айнтрахт" і в 1/4 фіналу зіграє проти "гірників".

Нагадаємо, чвертьфінали, півфінали та фінал відбудуться в форматі фінального турніру за принципом плей-офф в Кельні, Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені з 10 по 21 серпня.

Поєдинок 1/4 фіналу Ліги Європи "Шахтар" - "Базель" пройде 11 серпня в Гельзенкірхені. Переможець цієї пари в півфіналі зустрінеться з сильнішим у протистоянні "Інтер" - "Байєр".

Нагадаємо, "Шахтар" почав свої виступи в єврокубках нинішнього сезону на груповому етапі Ліги чемпіонів, де посів третє місце, пропустивши вперед "Манчестер Сіті" і "Аталанту".

В 1/16 фіналу Ліги Європи донеччани зуміли пройти португальську "Бенфіку" (2:1 і 3:3), а в наступній стадії виявилися сильнішими за німецький "Вольфсбург" (2:1 і 3:0).

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" піднявся на 15-е місце в клубному рейтингу УЄФА.

Підготував/ла : Алексей Леоничев

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку

Новини по темі

Баварія - володар Суперкубка УЄФА: емоційні фото церемонії нагородження.

Доля трофея вирішувалася в овертаймах.

1

Ліга Європи: результати всіх матчів третього раунду кваліфікації.

Українські клуби вилетіли, "Бешикташ" програв у серії пенальті, "Мілан" та "Тоттенхем" пройшли далі.

2

«Баварія» в овертаймі переграла «Севілью» і завоювала Суперкубок УЄФА.

Мюнхенці виграли черговий трофей.

2

Баварія дотиснула Севілью в овертаймі і завоювала Суперкубок УЄФА.

Мюнхенці першими пропустили, проте змогли змінити хід поєдинку.

2 1

Визначився володар Суперкубка УЄФА

Поєдинок пройшов у Будапешті

3 7

«Баварія» завдяки голу іспанця Мартінеса перемогла «Севілью» в матчі за Суперкубок.

Мюнхенці виграли трофей удруге в історії

3

«Колос» і «Десна» вилетіли з Ліги Європи

Українські клуби не зуміли пройти кваліфікацію.

1

Колос під проливним дощем завершив виступ у Лізі Європи.

"Колос" програв хорватській "Рієці" в овертаймі.

1 1

«Колос» на виїзді поступається «Рієці»

Україна втрачає ще одного представника у єврокубках.

3

«Колос» вилетів із Ліги Європи

У 3 раунді кваліфікації Ліги Європи "Колос" поступився в гостях "Рієці" - 0:2. Що потрібно знати про матч? "Колос" зіграв від оборони. Руслан Костишин виставив три центральні оборонці. Українська команда не форсувала події на полі. Витримавши стар...