Українська компанія випустила мобільний додаток, що полегшить вибір фільму для перегляду

Експрес 6

Українська компанія Mauris випустили додаток The Movie Expert, призначений для пошуку фільмів для перегляду.

Про це AIN.UA повідомили представники компанії.

Головна особливість The Movie Expert - пошук фільмів за аналогією з дейтінговим додатком Tinder. На головному екрані висвічуються картки з фільмами. При натисканні на картку, з'явиться додаткова інформація про фільм: короткий опис, трейлер і актори. Якщо користувач дивився фільм, він повинен зробити свайп вправо і оцінити його. В іншому випадку, користувачеві треба свайпнути вліво і або додати стрічку в список «Хочу подивитися», або просто її пропустити.

На основі оцінок користувача The Movie Expert підбирає йому більш релевантні фільми. Каталог з планованими для перегляду картинами доступний в окремому розділі. Там же можна подивитися рекомендації додатки в форматі списку. У базі програми міститься близько 12 000 фільмів і серіалів, і вона регулярно поповнюється.

Команда The Movie Expert зазначає, що найближчим часом випустить оновлену версію. У ній можна буде включити в рекомендації серіали, дивитися свою детальну статистику, шукати фільми в пошуку, а також отримувати вибірки зі стрічок на різні тематики.