Кабмін повинен відзвітувати щодо ситуації у сфері ЖКГ, – Кучеренко.

Партія "Батьківщина" Юлії Тимошенко поставила вимогу, аби Кабінет міністрів відзвітувався про ситуацію у сфері житлово-комунального господарства. У політсилі також запропонували власний план наведення ладу у галузі. Така заява кандидата у мери столиці від "Батьківщини", народного депутата Олексія Кучеренка, зроблена ним на брифінгу у Верховній Раді, була оприлюднена на сайті політсили.

"Потрібен звіт уряду за рік бездіяльності та повної безвідповідальності в цій сфері. Ми вимагаємо та хочемо побачити уряд у цій залі", – наголосив Кучеренко.

Політик також представив план дій "Батьківщини" у сфері ЖКГ, який складається з сімох пунктів:

  • Негайний звіт уряду щодо року роботи у сфері ЖКГ.

  • Повний публічний аудит тарифів, як на національному рівні, так і на рівні кожного міста та населеного пункту.

  • Негайне завершення повного обліку споживання комунальних послуг, передусім газу, тепла та інших (встановлення лічильників).

  • Створення прозорого, розумного і справедливого механізму реструктуризації боргів за спожиті послуги.

  • Негайне створення ефективної системи захисту споживачів у сфері.

  • Невідкладне проведення повного аудиту житлового фонду в кожному місті та в країні взагалі.

  • Проведення повномасштабної ефективної державної програми енергомодернізації, утеплення, ефективного використання ресурсів по кожному будинку та об’єкту комунальної інфраструктури.

"Головною метою плану "Батьківщини" є виведення галузі з глухого кута і встановлення справедливості для людей. Держава не мусить перекладати на українців свої обов’язки у сфері модернізації і енергоефективності житлових будинків", – підкреслив Кучеренко.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що "Батьківщина" наполягає на тому, аби замість збільшення податкового навантаження, влада надала реальну підтримку малому бізнесу.

Новини по темі

Портал TUT.BY, який висвітлює протести у Білорусі, на 3 місяці позбавили статусу ЗМІ

Білоруський інформаційний інтернет-портал TUT.BY на три місяці позбавлений статусу засобу масової інформації. Міністерство інформації Білорусі 29 вересня постановив зупинити вихід мережевого видання з 1 жовтня до 30 грудня 2020 року.

2

Українська делегація в ТКГ: Фокін має право на позицію, якою б дивною вона не здавалась.

Українська делегація у Тристоронній контактній групі відреагувала на заяви Фокіна, який не бачить війни Росії проти України

3

Трамп і Байден влаштували перепалку з образами на дебатах у США.

Свої виступи політики почали зі взаємних звинувачень

3 1

Як ми допомагаємо фокіним не бачити російської агресії на Донбасі.

Чомусь ми про це не пам'ятаємо, не апелюємо до міжнародних документів. Ми досі продовжуємо повторювати мантру російських пропагандистів

1

ЄС бракує грошей на комплектування цивільних місій в Україні і Грузії.

Наслідком кризи COVID-19 стало скорочення бюджетних витрат на спільну політику ЄС з безпеки й оборони (CSDP), в результаті чого страждають ключові програми Євросоюзу у цій сфері та спільні дії, такі, як цивільні місії ЄС в Україні та Грузії.

2

США мають намір розгорнути ядерну зброю, щоб примусити Росію до переговорів.

Адміністрація Трампа попросила військових оцінити, наскільки швидко вони можуть зняти зі зберігання ядерну зброю і завантажити її на бомбардувальники і підводні човни.

3

Усі збройні конфлікти на території колишнього СРСР – наслідок цілеспрямованої політики РФ.

Причина тому – Росія хоче повернути імперію та насолодитися "величием", тому однією рукою вона постачатиме зброю в Баку, другою – в Єреван, а сама

3

Довибори у Раду: ЦВК завершила реєстрацію кандидатів (список).

За перемогу на виборах у 208 одномандатному виборчому окрузі змагатимуться 17 кандидатів

1

Клімкін: Фокіним маніпулювали, всі його інтерв'ю були зрежисовані.

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що заступником голови Тристоронньої контактної групи маніпулювали, а всі його "інтерв'ю були зрежисовані, щоб відвернути увагу від інших питань".Таку думку дипломат висловив на своїй...

2

Сім Фокінових цитат, після яких комітет ВР вирішив вимагати його вигнання.

"Амністія має бути загальною, і тільки тоді є з неї хоч якийсь сенс, вона деморалізує противника та зберігає сотні життів наших воїнів. Тому

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie