Львівські волонтери відвідали передову (ФОТО)

ВГОЛОС

Активісти ГО «Розвиток громади» спільно з ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Українська спілка учасників АТО» та БФ «Патріот» здійснили поїздку у зону АТО під час якої привезли на передову волонтерську допомогу захисникам та вихованцям школи-інтернату.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Громада та ініціатива».

За день перед виїздом у зону АТО, 10 квітня, громадські активістиорганізували спільне масове ліплення вареників до якого доєднались родини загиблих Героїв, ветерани АТО та просто небайдужі люди. Спільними зусиллями вдалось зліпити понад 11 тисяч українських пирогів. Окрім цього, завдяки великій кількості небайдужих патріотів зібрали безліч речей першої необхідності, дитячий одяг, побутову хімія та різноманітну продукцію.

На передовій відвідали позиції бійців 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила та 80-тої окремої десантно-штурмової бригади. Нашим захисникам передали окрім різноманітної провізії й настрій Великодніх свят.

Також вперше завітали у Новгородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №38, що у Донецькій області. Близько сотні вихованцям цього закладу передали одяг, канцтовари, побутову хімію, та різноманітні солодощі, що вдалось зібрати завдяки небайдужим людям.