«Ми – громадяни, а не » население": 10 тис. людей вийшли до Печерського суду, виступаючи проти політичних репресій (Відео)

10 тисяч людей зібралися під стінами Печерського суду, щоб висловитися проти політичних репресій та підтримати п'ятого президента, лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка. Учасники мітингу – активісти, волонтери, представники місцевого самоврядування, народні депутати, громадські діячі – у своїх виступах наголосили, що вони не просто підтримують п’ятого Президента Петра Порошенка – вони захищають державність, свободу і європейський вибір. Бо політичні переслідування є неприпустимими в демократичній Україні, повідомляє прес-служба "ЄС".

"Перед нами зараз стоїть велика загроза. Ми прийшли до суду, щоб продемонструвати свої ставлення до політичних репресій. Зеленський йде шляхом Януковича, але українці не дозволять переслідувати опозицію. Шлях Зеленського закінчиться у Ростові швидше, ніж в Януковича, бо вони не зможуть забрати у нас Гідність. Ми знаємо, що авторитаризм не зупиниться, якщо його не зупинимо ми", – заявила медик-доброволець, народна депутатка фракції "ЄС" Яна Зінкевич.

"За пів року я більше місяця провела на судилищах по ветеранам, волонтерам і активістам. Я розумію, що наступним може бути кожен з нас. Тому сьогодні важливо боротись і об’єднуватися, щоб не втратити країну", – підсумувала вона.

"Ми нездоланні, тому що ми громадяни, а не "население", адже воно лише може аплодувати, коли не розуміє, куди його ведуть. А його ведуть у манівці. Сьогодні я бачу своїх друзів – тих з ким ми стояли в 2014 під Луганським аеропортом, і думали, що нам важко. Ми вистояли. І сьогодні важко, і сьогодні вистоїмо. Не пройде ніяка капітуляція і нічого з того, що задумав Путін. Знаю лише одне – ми нездоланні і ми переможемо", – наголосив учасник російсько-української війни Ігор Лапін.

"Я сьогодні тут, тому що я не хочу, щоб те, що ми почали в 2014-му році, було спаплюжене і знівечено. Нам буде соромно дивитися в очі тим побратимам, які на сьогоднішній день на фронті, коли вони будуть повертатися додому ми їм не можемо сказати, що Україна зникла. Ми мусимо зберегти Україну. Якщо ми сьогодні програємо цей бій, то такий бій буде в кожного з нас. З нас зроблять ворогів народу і ми будемо змушені або залишати нашу країну, або розчарувавшись кудись діватися", – зазначив учасник російсько-української війни Андрій Усач.

Як повідомили кореспонденти "5 каналу", під судом присутні не лише кияни. Вже вкотре приїжджають регіони. Тут і Рівне, і Волинь, і Буковина, Харків. Сьогоднішнє засідання по справі Порошенка називають судилищем.

Від ранку людей побільшало значно. Уся площа перед судом заповнена.

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Акція на підтримку Порошенка
/

5.UA/Наталя Мілевська

Новини по темі

Эль Мюрид: СБУ выглядит круче таинственного «Моссада» , которому, по легенде, по плечу вообще всё.

Возникла версия о том, что задержание 33 российских граждан в Беларуси – провокация украинской СБУ. Как хорошо, что у России есть Украина, а у Украины есть Россия. Всегда можно спихнуть друг на друга разные неприятности. Чисто по-братски

2

Білоруський опозиціонер: Лукашенко «точно не віддасть» Україні затриманих «вагнерівців» .

За його словами, наразі є два можливих сценарії, за якими будуть розвиватися події.

1

Євген Магда: ​Суб’єктивний Магдіяж. Небезпечні ілюзії, старі кадри та використані Лукашенком

Команда Зеленського вирішила помітно прискорити процес врегулювання конфлікту на Донбасі. «Нові обличчя» остаточно перетворилися на старі кадри. Олександр Лукашенко вміло використав кількох громадян України у власних інтересах. Президент два дні п...

3 3

Україна готова відповідати на запити США щодо виборів - Єрмак.

Україна завжди готова співпрацювати з держорганами США відповідно до своїх зобов'язань.

4 3

Dmytro Levus: Київські виборчі перегони. Знову зміни.

Понад два місяці лишається до місцевих виборів, а отже і до виборів київського міського голови та київської міської ради. З одного боку, термін ніби і невеликий задля суттєвих змін у розкладах і тенденціях, з іншого, як раз час для виникнення нови...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie