Кабмін підвищив ціни на вино в Україні: скільки тепер коштуватиме пляшка.

В Україні Кабінет міністрів 13 січня підвищив мінімальні ціни на вино. Так, пляшка ігристого подорожчає з 89 до 109 грн (0,7-0,75 літра).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Подорожчання складе 22,4% або 20 грн.

Як зазначають у відомстві, це стало результатом поїздки президента Володимира Зеленського в південні області України. Через те, що винний напій продають по тій же ціні, що й справжні вина, виробники почали втрачати покупця.

“Національні виробники втратили 40% ринку ігристих вин, у зв'язку з чим була загроза закриттю українських виноробних заводів. Збільшення ж виробництва дасть можливість українським підприємствам відновити роботу, зберегти наявні та створити нові робочі місця, що призведе до наповнення бюджету та соціальної стабільності”, – наголосив міністр.

Як раніше писав OBOZREVATEL, в Україні Кабінет міністрів планує у 2021 році підвищити акцизи на алкоголь, що призведе до суттєвого подорожчання напоїв.

Міністерство фінансів спрогнозувало, як перерахунок акцизів вплине на кінцеву вартість напоїв. З огляду на те, що його складова коливається від 7,8% до 30,5%, подорожчання буде непропорційним підвищенню акцизів.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Переписка Тимошенко та керівника ОП і скандал довкола Дубінського - реакція депутатів / включення.

Переписка Тимошенко та керівника ОП і скандал довкола Дубінського - реакція депутатів / включення.

Чільниця партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прокоментувала своє листування з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, в якому запросила його в гості. Водночас у кулуарах Верховної Ради обговорюють скандал довкола нардепа зі "Слуги народу" Оле...

1 3

Засідання Уряду.Наживо

Засідання Уряду.Наживо

Розміри прожиткового мінімуму та компенсація деяким категоріям населення споживачів електричної енергії. З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Із засідання Комітету з питань антикорупційної політики 26.

Із засідання Комітету з питань антикорупційної політики 26.

Із засідання Комітету з питань антикорупційної політики

Із засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики 26.

Із засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики 26.

Із засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики

«Запрошую в гості. Обіймаю» : Тимошенко + Єрмак = апазіція?

«Запрошую в гості. Обіймаю» : Тимошенко + Єрмак = апазіція?

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Думай-те! Подумали… і відкрили ще дві кримінальних справи проти Байдена -  «Час Ч».

Думай-те! Подумали… і відкрили ще дві кримінальних справи проти Байдена - «Час Ч».

Думай-те! Подумали… і відкрили ще дві кримінальних справи проти Байдена. Чому росте українська любов до Путіна? У програмі "Час Ч" з Романом Чайкою. Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спам...