Ткаченко доповів Зеленському про дорожню карту для сфери туризму.

Уряд відзвітував щодо виконання доручень Президента для розвитку туристичної галузі України - Ткаченко доповів Зеленському про дорожню карту для сфери туризму

Уряд відзвітував щодо виконання доручень Президента для розвитку туристичної галузі України

Глава Мінкульту зазначив, що кожна область активно працює над ініціативою «Туристичні магніти»

Міністерство культури і інформаційної політики спільно з міжнародними експертами сформувало дорожню карту, яка ляже в основу стратегії розвитку туризму і курортів України, — розробити її доручив президент Володимир Зеленський.

Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко на нараді під головуванням глави держави, повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Стратегічними завданнями є впровадження системи туристської статистики, новий законопроект про туризм, який вже розроблений, вдосконалення системи управління галуззю, діджиталізація, створення реєстру суб'єктів туристичної діяльності», — сказав він.

Глава Мінкульту додав, що кожна область активно працює над ініціативою «Туристичні магніти».

«Зокрема — «Велике будівництво» самих «об'єктів тяжіння». Йдеться про музеї, театри, замки. Я думаю, що ця програма може не тільки об'єднати країну, а й служити, серед іншого, туристичній галузі», — підкреслив Ткаченко.

Він додав, що 12 червня була презентована промокампанія #МандруйУкраїною. Спільно з обласними державними адміністраціями ведеться робота по формуванню туристичних маршрутів в регіонах. Також триває робота над створенням багатомовного порталу Visit Ukraine.

Зі свого боку міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що уряд активно працює над питанням лібералізації візового режиму для туристів з Китаю і Індії. Президент підкреслив, що лібералізацію потрібно провести якомога швидше.

Новини по темі

Глава МЗС назвав найбільших фахівців у зовнішньої політики у цій Верховній Раді.

Дмитро Кулеба мав можливість оцінити професіоналізм депутатів у питаннях зовнішньої політики під час карантину

2

Эль Мюрид: СБУ выглядит круче таинственного «Моссада» , которому, по легенде, по плечу вообще всё.

Возникла версия о том, что задержание 33 российских граждан в Беларуси – провокация украинской СБУ. Как хорошо, что у России есть Украина, а у Украины есть Россия. Всегда можно спихнуть друг на друга разные неприятности. Чисто по-братски

2

Білоруський опозиціонер: Лукашенко «точно не віддасть» Україні затриманих «вагнерівців» .

За його словами, наразі є два можливих сценарії, за якими будуть розвиватися події.

1

Євген Магда: ​Суб’єктивний Магдіяж. Небезпечні ілюзії, старі кадри та використані Лукашенком

Команда Зеленського вирішила помітно прискорити процес врегулювання конфлікту на Донбасі. «Нові обличчя» остаточно перетворилися на старі кадри. Олександр Лукашенко вміло використав кількох громадян України у власних інтересах. Президент два дні п...

4 11

Україна готова відповідати на запити США щодо виборів - Єрмак.

Україна завжди готова співпрацювати з держорганами США відповідно до своїх зобов'язань.

4 3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie