Свастика та серп із молотом є речами одного порядку - Дробович.

У вересні торік суд скасував рішення Харківської міськради про перейменування проспекту Григоренка на Жукова. Навряд, це поставило крапку в цій історії, враховуючи сигнали з Харкова.

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить директор Інституту національної пам'яті Антон Дробович.

"Громада міста проти радянських символів. Про це свідчили опитування до того, як у них втрутилися чиновники. Політики перед виборами використовують ностальгію за СРСР певної групи населення. Але поступово це стає маргінальним. Ситуація в Харкові - скоріше виняток.
Більшість населених пунктів України погодилися на декомунізацію. Процес триває. Щотижня отримуємо листи від органів місцевого самоврядування про демонтаж чергового бюсту або стели", - каже Антон Дробович.Також хочемо спиляти герб СРСР на щиті Батьківщини-матері, говорить він.

"Демонтувати складно, бо важить кількасот тон. Потрібні висотні роботи. Але маю волю довести це до кінця.
Свастика та серп із молотом - речі одного порядку. За ними стоять дії держав, що призвели до смерті мільйонів. Просто більшовицька імперія проіснувала довше. Її громадяни виробили й багато хорошого. У свідомості декого це затулило ту ганьбу й людиноненависництво" - додає голова УІНП.

Повне інтерв'ю з Антоном Дробовичем читайте у журналі "Країна" від 13 лютого.

Новини по темі

Весна у розпалі: синоптики підтвердили теплий прогноз.

Погода істотно не зміниться

1

В Україні відзначається День державного герба

Цю дату святкують 19 лютого

1

Окупанти харкатимуть кров'ю за смерть українського солдата.

Росія ще раз продемонструвала українській владі, що будь-які спроби домовитись із нею - це дорога з одностороннім рухом

2 1

«Міг здавати сесію...» Українців зворушило фото воїна ЗСУ з-під Дебальцевого

На світлині зображений фронтовий медик

1

Новости Крымнаша. Украине нужен не мир, Украине нужна победа!

В селе Терновка в водоохранной зоне устья реки Ай-Тодор оккупанты активно ведут земляные работы, строительство, чем нарушается русло реки. Жители села Черноречье уже остаются без воды в колодцах. Терновка, Родное и Севастополь останутся без питьев...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie