Коли ЗСУ розпочнуть перехід на стандарти НАТО за дорожніми картами.

З січня 2020 року почнуть впроваджувати перші дорожні карти, за якими українська армія переходитиме на стандарти НАТО.

Дорожня карта стосуватиметься видів та окремих родів військ, тому що всі вони перебувають в абсолютно різних станах, про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

"У Брюсселі у нас були системні зустрічі, на яких ми домовилися про дорожні карти переходу на стандарти Альянсу. Як має впроваджуватися реформа в тісній кооперації з НАТО, щоб вони розуміли наші дії та повністю підтримували їх - ці дорожні карти було погоджено і підтримано. Перші дорожні карти вже будуть у січні, тому що стандартів там кілька сотень", - сказав міністр.

За його словами, у деяких родах військ стан такий, що можна вже завтра сертифікацію проходити, в деяких її вже пройшли. Але є й ті, в яких необхідно будувати все від самого початку. Військово-морські сили України вже нині фактично відповідають критеріям членства в Альянсі, оскільки багато хто з персоналу пройшов службу і навчання в структурах НАТО.

У Міністерстві оборони України до завершення 2020 року планують опрацювати понад 200 стандартів та інших керівних документів Північноатлантичного альянсу, зокрема, з оборонного планування, застосування видів і родів Збройних сил України, логістики, розвідки, військової поліції, медзабезпечення, професіоналізації війська тощо.

Як відомо, у НАТО діє близько 2000 рекомендаційних стандартів. Водночас досі залишалося невизначеним те, яку кількість стандартів має впровадити Україна, щоби говорити про повну оперативну сумісність своїх збройних сил із натівськими.

Новий формат відносин України та НАТО, про який нещодавно було домовлено в Брюсселі, передбачає три ключові зміни у сфері переходу України до стандартів Альянсу.

На полігоні у Дніпропетровській області провели випробування самохідної артилерійської установки "Богдана", створеної під 155-мм снаряди за стандартами НАТО.

Новини по темі

Триває підготовка до відправки літака «Шахтаря» за українцями в Китай, процес на особистому контролі Зеленського.

Донецький футбольний клуб "Шахтар" веде підготовку до відправлення свого літака в Китай за іншими українцями і чекає всіх необхідних погоджень. Процес особисто контролює президент України Володимир Зеленський.

В Україні можуть створити Федерацію кіберспорту

Міністерство культури, молоді та спорту підтримало створення єдиної національної Федерації кіберспорту України.Про це заявив заступник міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін на плей-оф турніру WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon у К...

1

На акції за звільнення Авакова під ОП сталася штовханина з поліцією.

Активісти намагались повісити на будівлю Офісу президента плакати.

1

Фальшиві долари в Україні: як легко розпізнати підробку.

Україна стала перевалочним пунктом для постачання фальшивої валюти в країни Європи. Оперативники і банкіри запевняють: фальшиві долари та євро валізами надходять з нашої країни туди, де перевіряти справжність купюр не прийнято.  Економіст Євген Не...

3 1

Селяни під Києвом розчистили дорогу, яку обмежили після будівництва елітних будинків.

На Київщині селяни розчищали свою дорогу між селами Хотів і Новосілки після того, як уздовж неї звели елітні будинки. Люди стали живим ланцюгом перед бульдозерами, екскаваторами і тракторами.

4 30

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie