«Краще ходить, навіть пробігає» - Матвієві Молодецькому на другу реабілітацію потрібно 32 тисячі гривень.

У 2-річного Матвія Молодецького з села Шарнопіль Монастирищенського району на Черкащині виявили гіпоксичне-ішемічне ураження головного мозку, лікворну дисцикуляцію, атактичний синдром, відставання в розвитку. Але лікарі кажуть, в хлопчика є шанс на одужання. Дитині необхідно кожні чотири рази на рік проходити лікування та реабілітацію. На курс потрібно 32 тис.грн.

2-річному Матвієві Молодецькому потрібна допомога. Фото надане Ольгою Молодецькою

2-річному Матвієві Молодецькому потрібна допомога. Фото надане Ольгою Молодецькою

"Матвій народився недоношеним. Ультразвукове дослідження показало замалий плід і слабке серцебиття. Мені зробили кесарів розтин. Гарантії на його життя не давали. Але ми боролися. Синочок був реанімації і місяць ще в лікарні. В три місяці виявили, що відстає в розвитку. Ми не здаємося. Виконуємо все, що кажуть лікарі. Матвій і сидить, і ходить, і розуміє. Після першого курсу реабілітації в столичній клініці у нього багато змінилось. Став значно активнішим, веселішим, йому стало все цікаво. Краще ходить, навіть вже пробігає. Дитина міняється і ми ще чекаємо на зміни. Віримо, що вони обов'язково будуть. На два курси нам допоміг народний депутат Антон Яценко. На наступний ми зібрали завдяки родичам, однокласникам, друзям і небайдужим людям. Четвертий курс буде з 18 серпня. Треба зібрати 32 тисячі гривень. Для нашої сім'ї - це дуже великі гроші. Без допомоги небайдужих людей нам цю суму не зібрати. Будемо всім вдячні за кожну гривню", - розповіла Gazeta.ua мати Ольга Молодецька.

Реквізити для допомоги:
Карта Приватбанку: 5168 7573 2453 0296 (Молодецька Ольга Василівна).

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie