Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Країни ЄС за графіком заповнюють газосховища, але за історично високою ціною – Reuters.

Країни ЄС заповнюють свої газові сховища за графіком, готуючись до зими, але вартість заповнення газосховищ у 10 разів більша, ніж раніше.

Про це пише Reuters.

Агентство нагадує, що уряди європейських країн були стурбовані тим, що скорочення поставок Росією через її магістральний газопровід до Німеччини залишить країни не в змозі досягти цілей щодо поповнення сховищ газу на зиму.

"Їм вдалося стабільно нарощувати сховища газу, стримуючи попит, переходячи з газу на вугілля для деяких електростанцій і збільшуючи імпорт скрапленого природного газу (СПГ).

Згідно з даними Gas Infrastructure Europe (GIE), оприлюдненими в четвер, у вівторок сховища газу в Європі були заповнені на 70,54%, перевищивши середній показник за 5 років у 70,32%. Рівні також були недалекі від середнього за 10 років у близько 71,40%", - пише видання.

ЄС має на меті заповнити сховища на 80% до 1 листопада.

А Німеччина, яка найбільше постраждала від скорочення поставок газу Росією, поставила перед собою більш амбітну ціль і прагне заповнити 95% до листопада.

"ЄС уже перевищив свою проміжну ціль заповнення на 1 вересня на початку липня і все ще встигає досягти мети на 1 листопада", - заявив старший юрист Aurora Energy Research з питань сировини Джейкоб Мандел.

Однак, попри досягнення цієї мети, аналітики застерегли від самовдоволення та попередили, що залежність Європи від російського газу ще далека від кінця.

Аналітики та промислові експерти попереджають, що заповнення газосховищ до цільових рівнів буде неможливим, якщо Росія повністю припинить постачання через газопровід "Північний потік-1" до Німеччини.

За словами експертів, для заповнення сховищ ЄС до цільових показників зараз необхідно додатково 35,5 мільярдів євро, в результаті чого загальна сума витрат перевищить рекордні 55 мільярдів євро.

Аналітики очікують, що витрати на заповнення сховищ можуть бути перекладені на споживачів через підвищення рахунків за електроенергію або через оподаткування.

Економічна правда

The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини

В ОП вважають «візовий бан» початком російського бунту.

Лише розмови про можливий візовий бан повернули громадянам держави-агресора усвідомлення масштабів можливого покарання за війну проти України. Це є «першим кроком до російського бунту», написав у Twitter радник глави Офісу Президента України Михай...

UA.NEWS

У морях ворог тримає носії ракет

У морях ворог тримає носії ракет

#24Канал

Військові показали, як ремонтують техніку

Військові показали, як ремонтують техніку

#24Канал

Боїшся проходити, де падають бомби, бо жити хочеться, – переселенка з Маріуполя.

Боїшся проходити, де падають бомби, бо жити хочеться, – переселенка з Маріуполя.

Дружина захисника Маріуполя Оксана Дубик вибралася з міста разом зі своїм батьком 21 березня. Вона розповіла, як це, жити у заблокованому Маріуполі під постійними обстрілами. Читати на сайті: #24Канал

КОВАЛЕНКО: чого чекати до кінця 2022, вирішальний бій, зеків кидають на війну.

КОВАЛЕНКО: чого чекати до кінця 2022, вирішальний бій, зеків кидають на війну.

Олександр Гість:Немає, військово-політичний оглядач "Інформаційного спротиву", в ефірі 24 каналу дав прогноз на кінець 2022 року, розповів про залучення росією зеків у війну та шантаж щодо ЗАЕС. Читати на сайті по темі: #24Канал

Росіяни рядять кримчанам, що складати у  «тривожну валізку».

Росіяни рядять кримчанам, що складати у «тривожну валізку».

Мешканці окупованого півострова отримують інструкції, як діяти у надзвичайній ситуації Більше новин про війну: #24Канал

АНДРЮЩЕНКО розкрив жахи окупації Маріуполя

АНДРЮЩЕНКО розкрив жахи окупації Маріуполя

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі 24 каналу розповів про ситуацію в окупованому Маріуполі. Читати на сайті по темі: #24Канал