Які знаки Зодіаку мають міцний імунітет: топ-3

Кожен знак Зодіаку має природний захист, однак у кожного він проявляється по-різному. У деяких представників зодіакального кола здатність чинити опір хворобам знаходиться на більш високому рівні, ніж у інших.

OBOZREVATEL пропонує дізнатися, у яких знаків Зодіаку найміцніший імунітет і найбільш розвинена стійкість до хвороб.

pexels.com

Овен

Овен, як вогненний знак Зодіаку, є досить стійким до небезпек, які насуваються на нього ззовні. Це ж стосується здоров'я і стійкості до хвороб. Їх організм немов відкидає небезпеку, і астрологи вважають, що це завдяки небесному тілу, яке захищає Овнів – Сонцю. У період епідемій вірусних захворювань вони загадковим чином є більш витривалими, а якщо Овен захворює – процес одужання проходить порівняно швидше.

Рixabay

Близнюки

Найсильніше здатність чинити опір хворобам простежується, на думку астрологів, у Близнюків. Вони дуже вразливі, але їх імунітет настільки старанно бореться з будь-якими вірусами та інфекціями, що в останніх не залишається шансів. Планета-покровитель – Меркурій відштовхує всі негативні фактори і наділяє Близнюків потужним захистом. Також Меркурій уособлює собою здатність до адаптації і легкого пристосування, що сприяє захисту організму і адаптивності імунної системи.

Рixabay

Лев

Лев завдяки потужному захисту Сонця здатний енергійно протистояти будь-яким зовнішнім небезпекам. Вони володіють міцним імунітетом від природи і якщо хворіють – недуга відступає швидко і протікає практично непомітно. Леви схильні до нервової напруги, однак якщо вони уникають стресових ситуацій – їх здоров'ю нічого не загрожує.

Раніше OBOZREVATEL також писав про те, які знаки Зодіаку мають найбільш міцне здоров'я.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше астролог Євген Волоконцев на своєму YouTube каналі зробив астрологічний аналіз того, що відбувається в світі на тлі процесу поширення коронавірусу і припустив чотири варіанти розвитку подій.

Новини по темі

Гороскоп на 5 липня: що принесе місячне затемнення Дівам, Тельцям і Близнюкам.

Поради астрологині на неділю про те, які дії зараз найнеобхідніші

3 1

Гороскоп на 4 липня: час рішучих дій для Терезів, Стрільців і Козерогів.

Поради астрологині на суботу про те, як долати перешкоди

6 1

Чем примечательно затмение 5 июля и при чем тут Рада и Кабмин.

Усиление репрессивных действий в отношении "инакомыслящих" - вот что ждет нас в ближайшем будущем. Возможно, с перекосом в сторону "толерантности" в виде гонений "не толерантных".

6 1

Місячне затемнення в Козерозі дає шанс змінити своє життя на 18 років.

Вжиті зараз дії можуть мати довгострокові наслідки

8 1

Гороскоп на 3 липня: нові можливості для Овнів, Левів і Скорпіонів.

Поради астрологині на п'ятницю про те, як провести цей день

9 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie