Як виглядали Ілон Маск, Джефф Безос та інші мільярдери до того, як стали багатими.

Якби хтось побачив цих хлопців у молодості, навряд чи повірив би, що вже незабаром вони стануть казково багаті й знамениті на весь світ.

У свої 20-25 років ні Ілон Маск, ні Марк Цукерберг не були розбалувані успіхом, але тим не менш домоглися значних висот. OBOZREVATEL зібрав історії та фотографії IT-мільярдерів до того, як вони заробили свої статки.

  • Марк Цукерберг

Соціальна мережа Марка Цукерберга вперше почала приносити прибуток після п'яти років копіткої праці. Він так і не закінчив жодну з обраних спеціальностей (психологія та комп'ютерні науки) і кинув навчання, щоб працювати над своїм проєктом thefacebook.com повний день. Коли Цукербергу виповнилося 25 років у 2009-му, Facebook вперше почав приносити прибуток і подолав рубіж у 300 мільйонів користувачів. Через рік Time назвав його "Людиною року".

Цукерберг так і не закінчив жодну з обраних ним спеціальностей.
  • Білл Гейтс

Маленький Білл ще в початковій школі настільки захопився комп'ютерами, що пропускав важливі уроки і до пізнього вечора сидів у комп'ютерному класі. Після коледжу він вступив до Гарварду на юриста, але кинув навчання в 20 років, щоб зайнятися розвитком своєї компанії Microsoft.

Білл Гейтс пропускав уроки, щоб посидіти в комп'ютерному класі.
  • Джефф Безос

Зараз він – найбагатша людина світу, а в минулому – звичайний працівник McDonald's. Але на відміну від інших студентів, які підпрацьовували, подаючи бургери та картоплю фрі, Джефф, отримавши такий робочий досвід, зрозумів, що наступною його кар'єрною точкою буде тільки власна компанія. Тоді ж він відкрив освітній табір Dream Institute, який приніс йому перший заробіток.

Джефф Безос у молодості працював у McDonald's.
  • Ілон Маск

У віці десяти років Ілон отримав у подарунок свій перший комп'ютер Commodore VIC-20 і навчився на ньому програмувати. Він почав заробляти свої перші гроші вже в 12 років, але справжнім стартом до успіху стала програма PayPal – система оплати й переказу коштів в інтернеті. Проте мало хто знає, що вже на початку двотисячних Маск почав лисіти. На той час, коли про нього дізнався світ, мільярдер встиг зробити пересадку волосся й змінити свій стиль на краще.

Вже на початку двотисячних Маск почав лисіти.
  • Джек Ма

Джек Ма завалював один за іншим іспити в школі й ішов ні з чим з десятків співбесід. Творець AliExpress досі не дружить із математикою. Але він подолав усі труднощі та зміг створити гіганта Alibaba, що зробило його найбагатшим підприємцем Китаю. В одному зі своїх інтерв'ю він розповідав, що в Китаї неможливо домогтися успіху, якщо у тебе немає зв'язків, політичної ваги чи багатства. Цікаво, що нічого цього у Джека Ма не було.

Джек Ма завалював один за іншим іспити в школі.

OBOZREVATEL раніше писав:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Множинне громадянство – можливості для українців будь-якого етнічного походження»

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру?»

«Укрзалізниця»  заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

«Укрзалізниця» заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

Замість збитків - прибутки. В "Укрзалізниці" почнуть здавати в оренду площі на вокзалах. Так хочуть заробляти і за ці кошти поліпшувати інфраструктуру для пасажирів. До кінця літа планують здати в оренду площі на 24 вокзалах. Дивіться онлайн новин...

Форум  «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Форум «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Корупція - це корозія, що руйнує державну машину. З метафор та порівнянь розпочався другий день Всеукраїнського форуму "Україна 30", присвяченого економіці без олігархів. Президент Володимир Зеленський наголосив на однакових правах для всього бізн...

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт про податкову амністію. На початку засідання присягу народного депутата склав Василь Вірастюк, який у судах доводив перемогу на довиборах. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BB...

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Наблюдатели ОБСЕ – единственные представители международного сообщества на оккупированном Донбассе. СММ, используя беспилотники, фиксирует российскую военную технику на востоке Украины. Но представителям миссии целенаправленно мешают работать – в ...