Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Понад 100 тисяч британців планують відмовитися платити за комірне через його подорожчання.

У Великій Британії вже понад 100 тисяч людей долучилися до онлайн-кампанії Don’t Pay, учасники якої зобов’язалися з 1 жовтня не платити за електроенергію та опалення на тлі їхнього подорожчання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Кампанія Don’t Pay виникла два місяці тому і зібрала загалом близько 230 тисяч людей у соцмережах, зокрема майже 100 тисяч у Twitter. Вебсайт кампанії зібрав близько 290 тисяч переглядів у липні.

Учасники ініціативи можуть замовити на сайті листівки і стікери із закликом долучитися до неї. Зараз на сайті опубліковане попередження про велику кількість замовлень на цю продукцію.

Засновники Don’t Pay не бажають розкривати свою особу, а на сайті кажуть, що вони – група друзів. Як зауважує Sky News, це схоже на іншу аналогічну групу – Enough is Enough, яка була утворена приблизно в той же час і зібрала, за їхнім твердженням, 250 тисяч учасників.

У Don’t Pay кажуть, що їх фінансують самі ж учасники руху. Станом на зараз вони отримали майже 21 тисячу фунтів стерлінгів пожертв із 25 тисяч запланованих. Мета руху – зібрати мільйон прихильників, які б відмовилися платити за комірне.

Як зазначає Sky News, на тлі енергетичної кризи у Європі вартість комірного у Британії зросте в середньому до 3582 фунтів стерлінгів у жовтні й до 5000 – у січні наступного року, тоді як у жовтні 2021-го вона становила лише 1277 фунтів стерлінгів.

Постачальники енергетичних послуг раніше закликали споживачів ігнорувати заклики не платити, оскільки це може призвести до погіршення їхнього кредитного рейтингу і відключення комунальних послуг узагалі.

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини

«Змінюють майбутнє» : два українські міністри увійшли до рейтингу Time.

До рейтингу Time100 Next зі ста людей, які "змінюють майбутнє світу" увійшли два українські міністри - Михайло Федоров та Олександр Кубраков. Джерело: журнал TIME Деталі: Щороку TIME публікує рейтинг TIME100 Next.

Українська правда

Пентагон запропонував Данії допомогу в розслідуванні вибухів на газопроводах.

Міністр оборони США Ллойд Остін під час розмови зі своїм данським колегою Мортеном Бьодсковим запропонував допомогу в розслідуванні вибухів на «Північних потоках». Глави Міноборони поспілкувались телефоном 28 вересня.

UA.NEWS

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Володимир Зеленський звернувся до учасників Афінського демократичного форуму. Президент виголосив потужну промову. Читайте до теми на сайті:

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович спрогнозировал, когда следует ожидать большого наплыва мобилизованных россиян на фронте. Читайте к теме на сайте:

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

Беларусь продолжает провокацию и напряжение вокруг границы с Украиной. Как заявил Алексей Арестович, на этот раз во время новой угрозы сентиментов уже не будет. Стоит прочтения на сайте:

1 11

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Історичний стрім. Тут ви можете побачити: «Машина часу» - Андрій Охримович та Олег Криштопа «Поле битви історія». Віталій Гайдукевич. «Історія для дорослих» та «Машина часу» і Олег Криштопа. «Особливий погляд» з Олегом Манчурою «30 років Незалежно...

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович предположил, что Россия может нанести удар по газотрнаспортной системе Украины, создавая проблемы зимой. Мол, стартегия путина состоит в том, чтобы газ не достался никому. Читайте к теме на сайте:

1 1

АРЕСТОВИЧ раскрыл  детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ раскрыл детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал новую помощь от США, в том числе новое количество американских HIMARS. Читайте к теме на сайте:

1 39