Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусу.

Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусу - Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусу

Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусу

У Бразилії кількість підтверджених випадків інфікування Covid-19 наближається до 300 тис

Південна Америка стала новим світовим епіцентром коронавірусної інфекції Covid-19.

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майк Раян під час медіабрифінгу, який транслювали на сторінці організації у Facebook.

«Південна Америка стала новим епіцентром хвороби. Ми бачимо, як у багатьох країнах Південної Америки зростає кількість випадків захворювання», – повідомив Раян.

За даними ВООЗ, у Бразилії кількість підтверджених випадків інфікування Covid-19 наближається до 300 тис., більшість із них припадає на Сан-Паулу.

У Перу загальна кількість інфікованих сягнула 108,7 тис., померли 20,2 тис. осіб. У Чилі кількість хворих становила 61,8 тис., померли 630 осіб. В Еквадорі інфіковано 35,8 тис., 3 тис. померли.

За даними університету Джонса Хопкінса, в Бразилії зареєстрували 330,8 тис. заражених на коронавірус. У його рейтингу вона вийшла на друге місце, обігнавши Росію (326,4 тис. хворих за даними на 22 травня).

Раніше влада Китаю повідомила про можливу нову хвилю коронавірусу.

Нагадаємо, директор Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюге закликав Європу готуватися до нової хвилі коронавірусу.

Нагадаємо, раніше керівник програми із надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я ВООЗ Майк Раян висловив припущення, що коронавірус може стати ще одним ендемічним вірусом та назавжди залишиться серед людей.

Коронавірус в Україні

Новини по темі

Лукашенко призначив новим прем'єром Білорусі главу Держкомвійськпрому Головченка.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив Романа Головченка, який раніше займав пост голови Державного військово-промислового комітету, новим прем'єр-міністром.

2

Трамп випереджає Байдена в республіканському Штаті самотньої зірки в межах похибки – опитування.

Серед незалежних виборців Байден випереджає Трампа на 11%.

1

Німеччина призначила нового спецпредставника з питань України.

Міністерство закордонних справ Німеччини призначило новим спецпредставником з питань України Жана Фрьолі. «Українці щиро вітають Жана Фрьолі з призначенням на надзвичайно важливу для України посаду – керівника робочого штабу «Україна» МЗС Ні...

1 1

Лукашенко призначив нового прем'єр-міністра Білорусі.

Главою уряду президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив Романа Головченка, який раніше керував Державним військово-промисловим комітетом

1

Німеччина призначила спецпредставника з питань України.

МЗС Німеччини призначило Жан-П'єра Фрьолі спецпредставником з питань України.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie