Розплата за доброту: в Запоріжжі чоловік попався на гачок шахрая

Сегодня
Розплата за доброту: в Запоріжжі чоловік попався на гачок шахрая

Житель Запоріжжя став жертвою шахрая, потрапивши на елементарний виверт – шахрай попросив телефон, щоб зробити один особистий дзвінок, а потім втік, прихопивши з собою і цінний гаджет. Як повідомили в прес-службі патрульної поліції, заява про злочин надійшла з Дніпровського району міста.

"Екіпаж Дніпровського району отримав виклик про те, що невідомий попросив телефон для особистого дзвінка і втік разом з телефоном. Поспілкувавшись із заявником, патрульні отримали докладний опис афериста", - йдеться в повідомленні.

Незабаром копи помітили підозрюваного, на якого прямо вказав потерпілий. Його затримали і доставили в поліцейське відділення для з'ясування всіх обставин.

001

Також в поліції звернулися до українців із закликом бути уважними і дали ряд важливих порад, які допоможуть уникнути попадання на вудку аферистів.

"Дотримуйтеся маленьких правил особистої безпеки: - не передавайте свій телефон в руки невідомій людині; - номер набирайте самостійно (якщо бажаєте допомогти людині); - увімкніть на телефоні гучномовець, не випускаючи його з рук. Тільки таким чином ви можете уникнути негативних наслідків своєї доброти", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про шахрая з двома паспортами, який намагався продати квартиру померлого киянина. Як виявилося, пенсіонер у 2010 році нібито продав квартиру жителю Донецька, а той почав підшукувати покупця. У той же час, за даними Бюро технічної інвентаризації, дідусь продав квартиру в 2002 році, а після операції прожив в ній до самої смерті.

Також ми писали про аферистів, які обирали бажаючих поміняти валюту "за вигідним курсом": "Шахраї через інтернет домовлялися з клієнтом про обмін валюти за вигідним курсом. При цьому не витрачали кошти на обладнання пункту обміну валют, а призначали зустріч прямо на вулиці і міняли гроші в салоні автомобіля. Однак замість справжніх купюр підсовувати так звану "ляльку", тобто звичайні папірці. Після комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці дізналися про зустріч з можливими аферистами, а на місці події побачили, що угода схожа на раніше описану постраждалими в шахрайстві".