"Скільки я проживу при Путіні": в мережі придумали гру і обговорюють президентські терміни в Росії

Сегодня

Члени парламенту Чечні внесли до Держдуми Росії пропозиції про поправки до Конституції щодо продовження повноважень президента РФ Володимира Путіна до трьох термінів поспіль, а в мережі запустили гумористичну гру на цю тему і активно обговорюють ініціативу в соціальних мережах.

Нагадаємо, що необхідність внесення поправок чеченські депутати пояснили "досягнутою соціально-політичною стабільністю і необхідністю її збереження", в той же час стверджуючи, що ця поправка не принижує демократичні основи держави і дає можливість народу самим визначити майбутнє країни.

При цьому на сайті "Медуза" читачам запропонували підрахувати, яка частина їхнього життя пройшла під керівництвом Путіна: користувачам необхідно вказати дату народження і вже наступний крок показує, скільки часу людина живе при цьому голові держави.

-1_48

Так, якщо читач народився в 1990 році, то при Путіні пройшла більша частина життя користувача.

-2_37

Тим часом в соцмережах вже висміюють президента РФ, порівнюючи його з єгипетськими фараонами, а конституцію Росії пропонують друкувати в рулонах, щоб було зручніше "міняти" статтю за статтею.

-1_49

-2_38

-3_21

-4_17

Нагадаємо, з 14 травня 2018 рік Володимир Путін в в черговий, четвертий раз вступив на посаду президента Росії. У свою чергу, голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що варто подумати над продовженням повноважень голови РФ більше, ніж на два терміни. Запитувати думку з цього приводу у самого голови держави він вважає необов'язковим.