Китай дослідить тисячі зразків крові з Уханю

Китайські вчені готуються протестувати десятків тисяч зразків з банку крові в місті Ухань в рамках розслідування походження коронавірусу.

Джерело : CNN з посиланням на органи охорони здоров'я КНР

Деталі : Повідомляється, що в лютому цього року група дослідників Всесвітньої організації охорони здоров'я визначила близько 200 тисяч зразків крові, включаючи зібрані в останні місяці 2019 року, як можливе джерело ключової інформації, яка могла б допомогти визначити, коли і де вірус вперше потрапив в організм людини.

Китайські офіційні особи заявили, що зразки з банку крові зберігалися протягом 2 років на випадок, якщо вони знадобляться як докази в будь-яких судових процесах, пов'язаних з донорством крові.

За словами представника Національної комісії охорони здоров'я Китаю, зараз іде підготовка до дослідження, яке почнеться після закінчення 2-річного терміну.

Доцент епідеміології Колумбійського університету Морін Міллер впевнена, що зразки "абсолютно точно будуть містити життєво важливі дані". Вона закликала Китай дозволити іноземним експертам спостерігати за процесом дослідження.

За її словами, ніхто не повірить жодним результатам, про які повідомляє Китай, якщо не буде, "принаймні, кваліфікованих спостерігачів".

Глава китайської групи, яка працює над розслідуванням ВООЗ, Лян Ваньнянь, вперше заявив на липневій пресконференції, що Китай перевірить зразки, і як тільки китайські експерти "отримають результати, вони передадуть їх як китайським, так і іноземним експертам".

Професор медичного факультету Університету Вандербільта Вільям Шаффнер назвав дві можливі проблеми зі зразками – "цілісність зразків крові" (гарантія того, що вони не були створені недавно), а також те, наскільки репрезентативні донори крові для населення в цілому.

Він пояснив, що донорами зазвичай стають здорові люди, "тому вони представлятимуть безсимптомні випадки". За словами Шаффнера, "безсимптомні випадки підживлюють пандемію".

Він також виступає за те, щоб зразки доставили в Женеву чи інше нейтральне місце, щоб експерти ВООЗ могли взяти участь у дослідженні.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Смерть кожні 5-ть хвилин. Румунія зволікала із проведенням вакцинації від COVID-19, провалила кампанію і тепер має сумні наслідки. Бракує місць у лікарнях і трун для поховання небіжчиків. Дійшло навіть до запровадження комендантської години в окре...

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Рада на пів кроку наблизилася до ухвалення держбюджету на 2022-ий. У середу депутати проголосували у першому читанні постанову бюджетного комітету, а далі зайшли у поправки, на розгляді яких наполягали в опозиції. Їх там понад 3 тисячі.Хоча спершу...

1 2

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці, які в окремих Областях запровадили місцеві органи влади, нічого критичного не означають, сказав прем'єр Шмигаль. Це лише дало змогу бюджетним організаціям та іншим споживачам газу за спрощеною проце...

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Народні депутати в першому читанні підтримали проєкт Держбюджету на 2022 рік. Бюджет не кардинально перерозподіляє фінансові ресурси. Читати на сайті:

1

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

Патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про Бандеру співають школярі, студенти, спортсмени та зірки. Одному з роликів навіть приписали виховну функцію ватної вчительки. Та виявилося, що пісня "Батько наш Бандера, Україна-мати" нічого ...

У  «Дії»  стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

У «Дії» стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

Користувачі державного сервісу "Дія" сьогодні відчули чималі незручності. Вкотре. Програма або не працювала, або ледь-ледь виявляла ознаки життя. А все через користувачів із червоних зон, повідомляють у службі технічної підтримки застосунку. Тисяч...