Фінал Ліги чемпіонів у Києві відвідає понад 50 тис. іноземних уболівальників – Яровий

Гордон
Фінал Ліги чемпіонів у Києві відвідає понад 50 тис. іноземних уболівальників – Яровий

Фінальний матч Ліги чемпіонів, який пройде 26 травня 2018 року в Києві на НСК "Олімпійський", відвідає понад 50 тис. іноземних уболівальників. Про це 17 квітня заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, слова якого наводить офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ.

"Наприкінці травня Україна прийматиме, без перебільшення, один із наймасштабніших міжнародних заходів цього року – фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Ці матчі столиця зустрічатиме 24 травня на стадіоні "Динамо" імені Лобановського – фінал Ліги Чемпіонів серед жінок, а 26 травня на НСК "Олімпійський" – фінал Ліги чемпіонів. При цьому саме останній потребуватиме найбільш посиленої уваги з боку поліції, адже його прогнозовано відвідає понад 50 тис. іноземців", – сказав Яровий.

За словами Ярового, більшість уболівальників відвідає Україну неорганізовано. У МВС очікують, що, окрім фанатів, які підтримуватимуть команди на стадіоні, до 10 тис. іноземців приїде в київську фан-зону.

Він додав, що на час проведення фіналів жіночої (24 травня) та чоловічої Ліги чемпіонів до охорони громадського порядку буде залучено приблизно 3 тис. нацгвардійців. Із 21 травня всі головні управління поліції повинні перейти на надзвичайний режим роботи.

Фіналістів Ліги чемпіонів визначать за підсумками матчів "Реал" – "Баварія" і "Ліверпуль" – "Рома". Перші півфінальні матчі пройдуть 24-го і 25 квітня, матчі у відповідь – 1-го і 2 травня.