Генпрокурорка Венедіктова підробила свою постанову, ще й з помилками – Головань.

Приховати некомпетентність фальсифікаціями – намагається Ірина Венедіктова. Такими назвав дії генеральної прокурорки щодо Петра Порошенка його адвокат Ігор Головань. Про це юрист написав у Facebook.

Пояснює, що Венедіктова попередньою датою оформила постанову, якою нібито доручила іншому прокурору вручити підозру п'ятому президенту. Адвокат зауважує, що генпрокурорка та її підлеглі спочатку запевняли, що така постанова не потрібна. А потім документ – таки опинився в матеріалах справи. Однак, навіть в самому тексті є порушення, адже в постанові з'явилися статті, які були закриті ще у травні.

"Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некомпетентність фальсифікаціями. Чи не підстава це для негайної відставки?" – зауважив Головань.

Нагадаємо, 10 червня п'ятий президент Петро Порошенко прийшов на допит до Державного бюро розслідувань у справі про нібито незаконне переміщення картин через кордон. У провадженні він фігурує як свідок. Водночас, лідеру "ЄС" намагалися вручити підозру в іншій справі – щодо незаконного призначення першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка в липні 2018 року.

Захисники п'ятого президента назвали дії правоохоронців незаконними, оскільки підозру народному депутату має вручати генеральна прокурорка Ірина Венедіктова. Порошенко брати її відмовився та залишив будівлю ДБР. Після цього разом із однопартійцями пішов до Офісу генпрокурора, щоб отримати підозру. Утім цього так і не сталося.

Новини по темі

«Гроші цього тижня на тебе». Ілля Кива листувався в Раді з дівчиною на ім'я «Яна Блядинська» — фото

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа в залі Верховної Ради листувався з абонентом на ім'я «Яна Блядинська».

Туреччина ніколи не визнає анексію Криму - МЗС

Анкара запевняє, що підтримує незалежність і цілісність України

1

Кожен уряд обіцяє знизити тарифи, але це неможливо.

Тарифи на комунальні послуги залежать не від бажання уряду, а від світової кон'юнктури. Тому знизити їх тільки за бажанням неможливо.

1

Швеція засудила «голосування» за поправки в Конституцію РФ в окупованому Криму.

Швеція засуджує використання Росією окупованих територій для внутрішньоросійських процесів.

1

Київ буде «жорстко реагувати» на незаконні будівництва - Кличко.

Столична влада Києва продовжить жорстко реагуватиме на випадки незаконного будівництва та невиконання забудовниками своїх зобов’язань

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie