За тиждень послаблення карантину подорожчав фастфуд.

Здорожчання пояснюється відновленням попиту на цей вид послуг, зростанням виробничих витрат та компенсацією збитків, завданих карантином - За тиждень послаблення карантину подорожчав фастфуд

Здорожчання пояснюється відновленням попиту на цей вид послуг, зростанням виробничих витрат та компенсацією збитків, завданих карантином

Протягом тижня ціни на продукти харчування у середньому не змінилися

Вартість доставки з ресторанів за тиждень з 22 по 28 травня в Україні майже не змінилися, тоді як ціни на страви закладів швидкого харчування дещо зросли. Про це йдеться у економічному огляді тижня від НБУ.

«Підвищилися ціни на страви із закладів швидкого харчування, що пояснюється відновленням попиту на цей вид послуг, зростанням виробничих витрат та компенсацією збитків, завданих карантином», – йдеться в огляді.

При цьому вказано, що протягом тижня ціни на продукти харчування у середньому не змінилися. «Зокрема, подорожчання виробів з борошна та фруктів було компенсоване зниженням цін на свинину, овочі та шоколад», – додали в НБУ.


.jpg_05

Протягом тижня знижувалися ціни на ліки та окремі медичні товари. «Ціни на ліки далі помірно знижувалися під впливом ринкових факторів, зокрема стабільної ситуації на валютному ринку. Роздрібні ціни на медичні маски практично не змінилися за тиждень», – повідомили у Нацбанку.

Також вказано, що ціни на бензин та дизельне паливо практично не змінилися. Винятком був автомобільний газ, ціни на який зростають під впливом збільшення попиту та скорочення запасів. Також переміщення українців автомобілями надалі швидко збільшувалося після послаблення карантинних обмежень.

Нагадаємо, в Україні у 2,5 рази зросли закупівельні ціни на гречку.

Новини по темі

Коронавірус у Києві встановив черговий антирекорд

За добу виявлено майже півтори сотні нових випадків Covid-19

1

Наркотики и много блондинок. Британские СМИ шокировали новыми фактами о принце Гарри

Стало известно о пребывании принца Гарри в клинике для наркоманов

1

Оперативні дані МОЗ. Кількість нових випадків Covid-19 різко зросла

Кількість виявлених хворих на коронавірус в Україні перевищила 55 тисяч

2 1

Помер останній генсек компартії Чехословаччини

Мілош Якеш пішов із політики після Оксамитової революції в Празі

1

Карантин в Україні продовжать на місяць і змінять умови.

Епідемічна ситуація в Україні не дозволяє відмовитися від обмежувальних заходів

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie