ДСНС отримала спеціальні аварійно-рятувальні машини середнього типу САРМ-С.

В рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, від Державного агентства інфраструктурних проектів України Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала 17 одиниць спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу САРМ-С. Про це інформує прес-служба відомства.

Автомобілі на базі повнопривідного мікроавтобуса Volkswagen Crafter 35 мають сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Так, кожне авто оснащене електролебідкою, рятувальною платформою, сигнально-гучномовною установкою, радіостанціями, мобільною освітлювальною установкою, ношами, вогнегасниками, різаком, розтискачем, домкратами, опорами, стійками, комбінованим гідравлічним акумуляторним інструментом, електроперфоратором, шабельною пилкою, блоками для стабілізації, комплектом для руйнування скла, пневматичними підйомними подушками, дихальними апаратами, сокирами, драбинами, бензорізом, електростанцією, тощо.

Нагадаємо, у 2019 році в рамках зазначеної програми було закуплено та вже передано для ДСНС 71 одиницю техніки. Зокрема: спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу САРМ-Л (шасі FORD RANGER) — 51 одиниця та спеціалізовані автомобілі служби безпеки дорожнього руху (шасі RENAULT DUSTER) — 20 одиниць.

Новини по темі

100 на 100: в Офісі президента розповіли про підготовку обміну полоненими.

Україна готується до обміну утримуваними особами з проросійськими сепаратистами

Чому в СРСР не було туалетного паперу: з'явилося пояснення.

Жителям Союзу вій став доступним тільки в 1968 році

Денісова зустрілася з матерями зниклих безвісти військових.

Омбудсмен розповіла про оновлений склад Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

1

Капітана затонулого танкера «Делфі» засудили до року обмеження волі.

Водночас, суд звільнив капітана від відбування покарання, призначивши іспитовий строк один рік.

2

«Штепа прикрыла Стрелкова от спецназа и должна сидеть!» Офицер раскрыл новые подробности расстрела «Альфы» .

Непосредственный участник этого боя на Донбассе, бывший замначальника управления Центра специальных операций "А" СБУ Андрей Дубовик рассказал о событиях того дня и о том, как Штепа прикрыла Гиркина.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie