У Запоріжжі затримали росіянина зі зброєю і наркотиками

Сегодня
У Запоріжжі затримали росіянина зі зброєю і наркотиками

Поліція Запоріжжя 17 квітня затримала громадянина Росії зі зброєю і наркотиками. Про це повідомив начальник запорізької поліції Олег Золоотоноша в своєму Facebook.

"Сьогодні опера карного розшуку, відпрацьовуючи оперативну інформацію, затримали чергового наркоторговця-"нелегала"- громадянина Російської Федерації. Під час обшуку автомобіля фігуранта вилучили: пістолет ПМ калібру 9мм, патрони до нього і 200 грамів наркотичної речовини – амфетаміну", – написав він.

Нагадаємо, раніше поліція Запорізької області відзвітувала про нанесення чергового удару по наркоторгівлі в регіоні і затримання торгівця амфетаміном в Мелітополі, який шукав покупців наркотику через інтернет, а передавав за допомогою так званих "закладок".

Раніше в Запоріжжі копи затримали жінку, яка виявилася родичкою так званих "наркобаронів" і могла 20 років торгувати незаконним зіллям.

Тим часом, лідерами серед українських міст у сфері наркоторгівлі виявилися Дніпро і Кривий Ріг - за кількістю відкритих кримінальних проваджень і затримань за збут наркотичних речовин вони відірвалися від конкурентів. Журналісти "Сегодня" дізналися, звідки небезпечні речовини надходять до Дніпропетровської області, а також – як їх купують і поширюють нелегали.