UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

У ВООЗ підрахували, скільки людей врятувала вакцина від коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я високо оцінює результати вакцинації від коронавірусу в Європі. За даними організації, завдяки вакцинам вдалося врятувати життя майже півмільйона людей.

Як повідомляє SRF News, європейське бюро ВООЗ у Копенгагені (Данія) опублікувало звіт, згідно з яким з початку кампанії вакцинації було врятовано 470 000 життів у віковій групі старше 60 років приблизно у 30 європейських країнах.

Дослідження показує, що вакцини від коронавірусу дійсно захищають людей від смертності та тяжких випадків захворюваності.

«Вони рятують життя, пропонуючи високий рівень захисту від важких течій та смерті», – сказав голова європейської ВООЗ Ханс Клюге.

Він також зазначив, що у країнах, де рівень вакцинації низький, смертей від коронавірусу було більше.

«У деяких країнах без вакцин сьогодні кількість загиблих була б удвічі більшою», – сказав він.

Раніше ми писали, що у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили, що вакцини зменшують ризик передачі штаму коронавірусу «Дельта» лише приблизно на 40%. Це передбачає більш серйозне ставлення до карантинних обмежень.

Нагадаємо, керівництво ВООЗ також заявило, що уряди країн світу мають запровадити обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 для своїх громадян.

Тим часом вчені українського Інституту молекулярної біології та генетики виявили у досліджуваних зразках із різних регіонів України штам «Дельта AY.4», який має підвищений рівень контагіозності (заразності).

Водночас, ВООЗ виступила проти масової вакцинації дітей від COVID-19.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Опубліковано список «50 людей року» від Bloomberg

Агентство Bloomberg склало щорічний список 50 людей року-2021, до нього потрапили особистості, ідеї яких вплинули на світовий бізнес у цьому році. Представників України у переліку немає. До списку 50 людей року включили, зокрема: екс-працівницю Fa...

UA.NEWS

На двох стільцях

На двох стільцях

Як Індія прагне отримати російські системи ППО С-400 та не потрапити під санкції США

Український тиждень

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: