Я був кухарем олігарха і це була ціла епопея, – герой «Пекельної кухні» розкрив секрети своєї роботи.

Перший сезон "Пекельної кухні" на Новому каналі тільки стартував, а його учасники відразу почали дивувати. Які тільки кухарі не прийшли на реаліті! І весільний ведучий, й поліцейський у відставці, та навіть – колишній особистий кухар олігарха.

Учасник реаліті Равшан Хамидов, який був особистим кухарем олігарха зі списку Forbes, поділився з журналістом FoоdOboz ексклюзивними історіями про свою роботу й розповів, які амплуа йогму тильки не довелося приміряти.

Герой реаліті "Пекельна кухня" Равшан Хамидов

"Останні 10 років я пропрацював особистим кухарем. Готував для високопоставлених осіб та просто заможних людей", – розповідає Равшан Хамидов.

Працював особистим кухарем одного з українських олігархів, який входить в список Forbes. Це була ціла епопея. Він міг з вечора попросити одне, за годину до обіду все докорінно змінювалося. Продуктів не було, тому що ми їх купували на один день, щоб вони були свіжими. І за годину доводилося готувати з нуля.

Учасник реаліті зазначив, що ця робота була досить стресовою, але він отримував дуже хорошу заробітну плату.

Робота особистим кухарем хороша зарплатною, проте потрібно вміти швидко думати, адаптуватися. А головне – смачно готувати й володіти величезним арсеналом технік.

Попрацювавши особистим кухарем, Равшан подався в бізнесмени й відкрив свій сендвіч-бар та й тут його чекали неприємності, але й вони його не зламали, а дали поштовх рухатися далі й він запустив гастровечері та кулінарні майстер-класи.

Відкрив свій сендвіч-бар, все йшло добре. Але в Києві ввели перший локдаун, і мій бізнес посипався. Довелося закритися назавжди, пропрацювавши лише два тижні. Але нічого. Перевів подих, піднявся й запустив гастровечері та кулінарні майстер-класи, які почали користуватися успіхом!

На "Пекельну кухню" Равшан Хамидов прийшов, щоб стати ще сильнішим та професійнішим!

Равшан Хамидов

А ось чи зможе Равшан отримати 300 гривень виграшу та місце в ресторані Шефа Алекса Якутова – дивіться по понеділках о 19:00 на Новому каналі.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що під час зйомок "Пекельної кухні" Алекс Якутов (Пекельний Шеф) втратив голос, а учасники бігали босоніж по вугіллю.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
США переиграли Францию / В Афганистан возвращаются казни / Quad – Альянс США против Китая - WTF.

США переиграли Францию / В Афганистан возвращаются казни / Quad – Альянс США против Китая - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – Джо Байдену все же удалось усмирить Францию и вернуть Европу к содержательному трансатлантическому диалогу. Мир призывает "Талибан" отказаться от радикализма, а талибы обещают вернутся к практике казней. Китай ...

1 29

Штраф 34 тисячі гривень: у Києві знову перевіряють заклади на дотримання протиепідемічних норм.

Штраф 34 тисячі гривень: у Києві знову перевіряють заклади на дотримання протиепідемічних норм.

В Україні також ситуація погіршується, на щастя не так катастрофічно, але рухаємося високими темпами. Маємо понад 9 тисяч нових хворих за минулу добу. І вже 9 областей упритул наблизилися до помаранчевої зони. А головний санлікар Ігор Кузін повідо...

3

Супермени-пенсіонери в ООН. Газовий шантаж РФ. Великий секс і велика політика - Час за Гринвічем

Супермени-пенсіонери в ООН. Газовий шантаж РФ. Великий секс і велика політика - Час за Гринвічем

Генасамблея ООН може вирішити, як врятувати світ чи це знову порожні балачки про глибоке занепокоєння? Як Росія знову шантажує Європу газовою голкою і як це вплине на ціну на газ для українців? Розмова із енергетичним експертом Володимиром Омельче...

Інформаційна війна: чи здатна Україна перемогти? Павло Казарін, Денис Казанський - Дніпровський Пост.

Інформаційна війна: чи здатна Україна перемогти? Павло Казарін, Денис Казанський - Дніпровський Пост.

5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост" у місті Дніпро. Facebook stage. Павло Казарін, Денис Казанський. с̶р̶а̶ч̶-̶д̶и̶р̶е̶к̶т̶о̶р̶о̶м̶ арт-директором Facebook-частини Фестиваля блогерів "Дніпровський пост" 2021 року став Богдан ...

Вивихи, переломи та інші травми - це все у громадському транспорті.

Вивихи, переломи та інші травми - це все у громадському транспорті.

Вивихи, переломи та інші травми - і це все у громадському транспорті. Чи можливо отримати компенсацію за завдану шкоду здоров'ю? Дивіться З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Занадто поспішали: як  «слуги»  припустилися помилки під час ухвалення закону про деолігархізацію.

Занадто поспішали: як «слуги» припустилися помилки під час ухвалення закону про деолігархізацію.

Турборежим таки дав маху. Вранці депутати з'ясували, що в одній із статей містяться взаємовиключні правки, хто ж визначає статус олігарха - чи РНБО, як хоче президент, чи Національне агенство з запобігання корупції, як хотів спікер Разумков. Радил...

2 45