Як перемогти хронічну втому: 14 важливих рад

АСН 1
Як перемогти хронічну втому: 14 важливих рад

Як перемогти хронічну втому: 14 важливих рад

Втома. Ви знову відчуваєте втому? Вас переслідує якесь незрозуміле запаморочення, ви відчуваєте млявість і апатію. Такий стан повторюється час від часу, особливо з наближенням весни. Це і є синдром хронічної втоми, який, виявляється, знайомий багатьом людям. Сьогодні ми поговоримо про те, як побороти синдром хронічної втоми.

1. Прибираємо з нашого ужитку Інтернет і телевізор Ось прямо після прочитання приймаємо рішення: з сьогоднішнього дня я не дивлюся телевізор, а Інтернет використовую виключно для роботи і для отримання інформації для здоров'я душі і тіла. Дозуй, фільтруй, не пускайте в себе те, що порушує твій баланс гармонії і садить тебе на емоційний гачок. Це складно. Можливо, ти обурився. Скажеш: а як же так, а новини, а ток-шоу, а серіали? Потрібно вирішити для себе, що на сьогодні тобі важливіше - твоє здоров'я або інформація, яка рівно ні-чо-го не вирішує в твоєму житті? Все, що потрібно для твого життя, знаходиться виключно в твоїй голові, в твоєму серці і в твоїй окремо взятій сім'ї.

2. Мінімізуємо в своєму житті наявність гаджетів Навіщо тобі два або три телефони? Скажеш, один робочий, один для друзів, третій - для сім'ї. Дорога, ти не повіриш, але були часи, коли ми жили зовсім без телефонів, навіть без домашніх! І нічого! Нормально жили. Якщо тобі вже зовсім кисло без айфона, то хоча б вимикай його на ніч, зводячи кількість електронних випромінювань до мінімуму. А ось від чого варто позбутися раз і назавжди, так це від мікрохвильової печі. Пролонговану дію мікрохвиль на те, що потрапляє в твій організм з їжею, не вивчено. Але навряд чи варто чекати чогось доброго від явища, яке за лічені секунди змінює молекулярний стан речовини.

3. Переглядаємо свій розпорядок дня Відбій - не пізніше 22.00, а ще краще - в 21.00. Складно? Чому? Що заважає тобі відправити свій організм на відпочинок відповідно до природного ритму? Випиши на листок всі можливі причини, чому ти лягаєш в ліжко за північ, - і будеш здивована, які дрібниці заважають тобі. Підйом - о 6.00. Всі аргументи вище.

4. Кожен день після пробудження випиваємо склянку теплої води Кожен день відразу після пробудження повільно випиваємо склянку теплої води (трохи вище температури тіла) з додаванням чайної ложки лимонного соку, пів-ложечки меду і кориці на кінчику ножа. Ми вже писали про цей чудо-еліксир, що пробуджує дію шлунково-кишкового тракту і налаштовує його на правильну роботу.

5. Перезавантажуємо харчовий раціон Рішуче викидаємо з холодильника промислові майонези і соуси, газовані води, тістечка з кремом, цукерки і печиво, ковбаси та копченості, магазинні м'ясо, хліб і овочі. Техногенна їжа з її всілякими консервантами, стабілізаторами, емульгаторами та підсилювачами смаку - це 50% твого СХУ, якщо не більше. Синя худа бабусина курка, куплена на стихійному ринку, принесе набагато більше користі, ніж пишно-розовенькая курочка ряба з супермаркету.

Овочі-фрукти купуємо у приватників, благо, вибрати таких, по кому видно, що господарство маленьке, безхіміческое і суто для себе, не складає труднощів. І ще порадую: настав час, дорога, освоїти чисто жіноче, що йде від предків, заняття - хлібопечення. Бездріжджовий хліб на натуральній заквасці - краще, що ти можеш приготувати для своєї сім'ї. А помножити корисну дію ячмінного солоду на енергетику твоїх рук - пальчики оближеш, це не те слово!

6. Вода! Вода - основа всього життя. Про те, що потрібно пити не менше 2 літрів, ти вже, напевно, до дірок начиталася. Але ми тобі ускладнити завдання - для ефективної детоксикації організму тобі потрібно пити не просту воду, а структуровану (талу).

7. Спосіб, як приводити розбушувалися емоції в стан рівноваги Знайди для себе спосіб, як приводити емоції, що розбушувалися, в стан рівноваги. Їх сотні - музика, творчість, спорт, масаж, духовні практики, молитва. Задіяні повинні бути і тіло, і душа.

Читайте - Як знайти гармонію в житті?

Політ фантазії тут невичерпний. Головний акцент - твій внутрішній світ повинен знаходитися в стані спокою та споглядання.

8. Пий трав'яні настої і кисневі коктейлі Без коментарів.

9. Синтетичні вітаміни заміни на натуральні Це свіжі сезонні овочі, фрукти і проростки злакових.

10. Використовуй природу як лікаря Торкайся до неї руками в прямому сенсі. Як можна частіше виїжджай за місто і дихай чистим повітрям. Контактуйте всім тілом з природними стихіями - під час дощу старайся оголитися повністю (ясна річ, не в місті, не серед людей!), Шукай чисті водойми для купання. Гуляючи по лісі або по полю, вбирай в себе енергію землі - роззуйся і постій босими ногами на землі або траві. Зверни увагу на свої стопи, уяви потік, який йде з глибини земних надр через ноги в серце.

Обіймай дерева, чіпай траву, спостерігай за комахами, розглядай кожну дрібницю - від крилець божих корівок до переливів відтінків на пелюстках квітів. Вдихай аромати повітря, рослин, грунту, води. Ти не уявляєш, який могутній ефект виробляють всі ці прості дії!

11. Дозволь собі не спілкуватися з неприємними людьми Ввічливі діалоги по роботі - максимум, що ти можеш допустити. Якщо «токсичні» люди присутні в родині або в колі друзів, буде кілька складніше, і в цьому випадку єдиний вихід - прийняти їх такими, якими вони є, без емоційних реакцій з твого боку. Духовні практики на кшталт йоги або цигун тобі дуже в цьому допоможуть.

12. Скороти споживання лікарських препаратів до мінімуму Вживай тільки життєво важливі засоби! Інсулін, блокатори астматичних нападів, протипухлинні препарати - так, від цього залежить твоє життя. Але не хапайся за аптечку, якщо у тебе заболіла голова або живіт під час місячних! Спазмолітики тільки замаскують біль, не усуваючи причину. Вчися обходитися в такі моменти резервами власного організму. Повір, він у тебе дуже мудрий, головне - прислухатися до нього і діяти в згоді.

13. Люби себе і всіх навколо Люби улюблених людей і неприємних. Люби сірий дрібний дощ і веселку після нього. Люби забитий робочий графік і релакс у вихідні. Люби життя таким, яким воно є.

14. Скажи собі: я все можу! І ти зможеш!

Насправді, все дуже і дуже просто. Пам'ятаєш, як у фільмі «Їж, молись, кохай»? Життя взагалі річ дуже проста, дорога, якщо ми її самі собі не ускладнюємо. Джерело.