Згадали через два місяці. Шмигаль хоче відтворити аграрне міністерство і посилити промисловий блок Кабміну

В Україні може з’явитися окреме аграрне міністерство, а також буде посилено промисловий блок уряду.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Є кілька ідей. Перша — це можливість виділення з Міністерства економіки аграрного напрямку в окреме міністерство. Це існує на рівні ідеї, ми над цим працюємо спільно з міністром економіки, спільно з віце-прем'єрами», — сказав Шмигаль.

Він також зазначив, що Кабмін посилить промисловий блок.

«Яким чином це робити, поки дискутується — створювати окрему посаду віце-прем'єра, призначити сильного заступника в Міністерстві економіки або, можливо, створювати Міністерство промислової політики і державного оборонного замовлення. Йде дискусія, ми шукаємо формули, людей і найкращий формат реалізації», — додав він.

Шмигаль наголосив, що дані рішення необхідно приймати якомога швидше.

Як повідомлялося, Міністерство аграрної політики та продовольства було об'єднано з Міністерством економічного розвитку в одне — Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в серпні 2019 року, при формуванні Кабміну під керівництвом Олексія Гончарука.

Після відставки уряду Гончарука і призначення Кабміну на чолі з Денисом Шмигалем 4 березня 2020 року, уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко заявив, що Міністерство аграрної політики буде відновлено найближчим часом.

Очолити МінАПП пропонували колишньому міністру розвитку економіки Тимофію Милованову, але він відмовився працювати в уряді Шмигаля.

Падіння промислового виробництва в Україні за підсумками першого кварталу 2020 року склало 5,1%, за підсумками березня — 8,6% (період до періоду).

Новини по темі

Є два шляхи побороти скручування ПДВ - притягнути до відповідальності злочинців або знизити ставку до економічно їм невигідної. ДПС Любченко.

Голова Державної податкової служби Олексій Любченко впевнений, що можна "вибити основу" у споживачів готівки, які беруть участь у тіньових схемах.

1

Зеленський доручив Кабміну розібратися з несправедливими пенсіями сім'ям загиблих на Донбасі воїнів.

Прем'єр пообіцяв знайти шляхи вирішення проблеми

1 1

Як Україні не втратити привабливість для нафтогазових інвестицій.

Як і весь світ, Україна зазнає впливу кризи на ринках енергетичних ресурсів, викликаної зниженням їх споживання через заходи боротьби з COVID-19. Крім того, криза поглиблюється локальними чинниками — наприклад, надтепла зима вплинула і на українсь...

1

Шукаю роботу: як відповідати на найпоширеніші запитання на співбесіді.

На українському ринку праці посилилася конкуренція. Щоб отримати роботу, потрібно ретельно підготуватися до співбесіди.Зазвичай на співбесіді пошукачі чують стандартні питання. Однак не всі можуть відповісти на них правильно, пише grc.ua.Ваші завд...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie