Нацбанк виявив понад пів сотні нелегальних пунктів обміну валют.

Упродовж року НБУ перевірив 1123 обмінники.

Упродовж минулого року Національний банк України виявив 58 нелегальних пунктів обміну валют.

Про це повідомила пресслужба Нацбанку.

Читайте також:

У Нацбанку обіцяють більш швидкими темпами знижувати облікову ставку

Торік НБУ перевірив 1123 пункти обміну валют небанківських фінустанов. Нелегальні обмінники вивили у Києві, у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях.

"Інформацію про нелегальні обмінні пункти Національний банк надіслав до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Серед виявлених порушень порядку здійснення валютно-обмінних операцій, зокрема, були відсутність необхідних документів, значна невідповідність між обсягами готівкових коштів в касі НФУ та бухгалтерськими звітними документами.

Як повідомлялося, Національний банк України 2019 року придбав на міжбанківському валютному ринку 8,46 мільярда доларів США і продав 0,53 мільярда доларів. Таким чином, український банківський регулятор за підсумками 2019 року поповнив валютні резерви за рахунок купівлі на міжбанку на 7,93 мільярда доларів.

Рада Нацбанку негативно оцінила грошово-кредитну політику правління установи

Основні претензії до правління банку - проведення жорсткої монетарної політики протягом 2019 року. Це, на думку членів Ради Нацбанку, не сприяло темпам економічного зростання та відновленню кредитування економіки, а також підсилило економічні дисбаланси і боргові зобов’язання держави.

Рада Нацбанку негативно оцінила грошово-кредитну політику правління установи
Новини по темі

Долар наближається до 25 грн

Національний банк України на 29 січня встановив курс долара на рівні 24,72 грн. Це на 13 коп. більше, ніж було вчора.Повідомляє сайт НБУ.Євро подорожчав на 8 коп. Коштує 27,20 грн.Курс російського рубля - 39 коп.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата відчутно зр...

1

Євросоюз дасть 26 млн євро на розвиток дрібних і середніх агрогосподарств.

Кошти спрямують на підтримку земельної реформи

1

Де дешевше: блогер порівняв ціни на продукти в Донецьку і Києві.

Опубліковано відео

5 2

У Нацбанку назвали вартість готівки, яка зараз є в обігу в Україні.

Банкнот номіналом 200 гривень та розмінних монет по 10 копійок – найбільше.

1 4

У Києві податкова міліція ліквідувала центр мінімізації митних платежів, через який ввезли продукти харчування на 50 млн грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва ліквідували центр мінімізації митних платежів, через який в Україну імпортували продукти харчування за заниженою митною вартістю на суму понад...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie