Помочник Путіна заявив, що Зеленський просив про зустріч в Ізраїлі.

Помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що Володимир Зеленський просив про зустрічі з Володимиром Путіним під час візиту до Ізраїлю.

Джерело: російське видання ТАСС

Пряма мова Ушакова: "Програма дуже насичена, і якщо будуть окремі зустрічі, то вони будуть тільки на ногах, будуть носити досить короткий характер.

Звичайно, президент, у будь-якому разі, потисне руки основним учасникам, це неминуче.

Чи відбудуться тривалі бесіди - дуже сумнівно, просто часу немає фізично".

Деталі: При цьому представник Ушаков заявив, що запити про зустрічі з Путіним надходили від президента Зеленського.

У відповідь на питання, чи довелося Кремлю відмовити у зустрічі із Зеленським, Ушаков відповів: "Ніхто нікому не відмовляв, просто від багатьох держав надходять пропозиції про зустрічі, з урахуванням графіка ці зустрічі, принаймні тривалі, не можливі".

Новини по темі

У Раді готують закон про авіаперевезення, що суперечить угоді з ЄС – Климпуш-Цинцадзе.

У Верховній Раді розглядають зміни до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку ринку внутрішніх перевезень авіаційним транспортом, які суперечать Угоді про асоціацію з ЄС.

1

У Мінекономіки назвали топ-10 українського експорту товарів.

На топ-10 товарів в українському експорті 2019 року припадає 43,2% усього експорту, у топ-3 - кукурудза, олія соняшникова та пшениця.

1 7

Мінкульт оголосив конкурс на посаду очільника телеканала для окупованих територій.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив про оголошення конкурсу на посаду керівника державного телеканалу для тимчасово окупованих територій.

1 3

Новини 19 лютого: евакуація з Уханя, повернення політв’язнів.

Літак, який евакуює українців, вилетів з Уханя, політв’язні Семена і Стогній прибули до Києва — актуальні новини 19 лютого.

1

У МВФ показали три сценарії розвитку економіки України.

В Міжнародному валютному фонді описали три сценарії можливого розвитку України: від найуспішнішого - з повним реформуванням, до середнього - з частковими реформами, і до найпесимістичного - з відкатом реформ. Україна знаходиться між другим і треті...

1 13

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie