Українець Кравець приніс «Кайсеріспору» перемогу в чемпіонаті Туреччини (видео).

Форвард відзначився голом.

Український нападник "Кайсеріспор" Артем Кравець забив переможний гол у матчі 14-го туру чемпіонату Туреччини проти "Різеспора" (1:0).

Кравець провів повний матч, а на 9-й хвилині забив єдиний гол у зустрічі.

У 30-річного екс-форварда київського "Динамо" 2 голи в 3 матчах в поточному сезоні. Українець пропустив початок сезону через травми.

"Кайсеріспор" займає передостаннє місце в чемпіонаті Туреччини, "Різеспор" – 12-й.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський забив дебютний гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії.

Новини по темі

Художник Юрій Журавель присвятив роботу рекордсменці світу Ярославі Магучих.

До спортивної тематики культовий художник сучасності вдається вкрай рідко

1 2

«Це наша історія» : відрахований з українського клубу футболіст пояснив, навіщо зробив фото з гербом Росії.

Екс-гравець "Агробізнесу" Ігор Сікорський заявив, що пережив культурний шок, коли потрапив в Зимовий палац.

2

Воротар «Манчестер Юнайтед» розбив Lamborghini за 200 тисяч євро .

Серхіо Ромеро не впорався з кермуванням неподалік клубної бази

1

У Туреччині голкіпера вилучили за два відбитих пенальті.

У матчі 19-го туру Червоної групи третього дивізіону Туреччини між "Ушакспором" і "Велішеспором" стався курйозний епізод.На 90-й хвилині у ворота "Ушакспора" був призначений пенальті. Голкіпер господарів поля Ерсін Айдин відбив удар, але, на думку...