Підписали контракт з Airbus Helicopters на поставку 55 вертольотів, - Гройсман. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 2
Підписали контракт з Airbus Helicopters на поставку 55 вертольотів, - Гройсман. ВIДЕО

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства внутрішніх справ, інформує Цензор.НЕТ.

Документ підписали директор ДП "Українське авіаційно-транспортне підприємство "Хорив-авіа" Геннадій Балла та генеральний виконавчий директор компанії Airbus Helicopters Брюно Івен.

Під час заходу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що вчора Президент України Петро Порошенко підписав ратифікаційні документи угоди про закупівлю 55 французьких гелікоптерів.

"Дуже радий, що ми дійшли до цього пункту нашої річної праці. Вчора Президент України Петро Порошенко підписав ратифікаційні документи, і сьогодні ми маємо всі підстави почати працювати, аби цього року вертольоти вже були у нас", ‑ зазначив він.

Зі свого боку, прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що безпека громадян та вчасне реагування на виклики потребує високого рівня технічного забезпечення правоохоронних структур. А генеральний виконавчий директор компанії Airbus Helicopters Брюно Івен підкреслив, що вертольоти відповідають найвищим стандартам технологічного оснащення.

Вертольоти французького виробництва допомагатимуть нести службу Держслужбі з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужбі. МВС планує отримати вертольоти трьох моделей - Н145, Н125 та Н225. Основні завдання вертолітних підрозділів МВС: порятунок і гарантування громадського порядоку, кримінальні розслідування, антитерористичні і спеціальні місії, охорона державного кордону і безпека на дорогах.

МВС і Airbus Helicopters уклали контракт на поставку 55 вертольотів 01

МВС і Airbus Helicopters уклали контракт на поставку 55 вертольотів 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3076594