Кабмін скорочує фінансування освіти, культури та науки – В’ятрович.

Уряд скорочує фінансування програм у галузі освіти, культури, науки, політики пам’яті. Про це написав народний депутат Володимир В’ятрович у Facebook у четвер, 9 квітня.

«У новому варіанті змін до бюджету урядовці дещо зменшили скорочення видатків на Український фонд культури і Український інститут книги (хоча все одно скорочують ці важливі культурні програми в півтора рази). Але по більшості інших програм у галузі освіти, культури, науки, політики пам’яті – жодного прогресу. Їх фінансування скорочується в рази, а то й на всі 100%», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, економія при цьому становить 2,87 млрд грн.

Водночас Міністерство внутрішніх справ має збільшення бюджету, інші державні структури - менше 10% скорочення.

Наприкінці березня повідомлялося, що Міністерство фінансів готує скорочення видатків на всі напрямки діяльності Міністерства культури на 7 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Новини по темі

Зеленський затвердив нацпрограму Україна–НАТО на 2020 рік.

Особлива увага у програмі приділена питанням досягнення відповідності критеріям членства в НАТО

1

«НАТО і ЄС - це не про напрямок» , положення про стратегічний курс мають бути «більш гнучкими» .

Стратегічні наміри, такі як записані в Преамбулу Конституції України положення про стратегічний курс на членство в Європейському Союзі і НАТО, повинні бути більш гнучкими.

2

«НАТО і ЄС - це не про напрям» , положення про стратегічний курс мають бути «більш гнучкими» .

Стратегічні наміри, такі як записані в Преамбулу Конституції України положення про стратегічний курс на членство в Європейському Союзі і НАТО, повинні бути більш гнучкими.

1 6

Зеленський затвердив річну програму щодо євроатлантичної інтеграції України.

Документ спрямований на планомірну реалізацію закріпленого Конституцією стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в НАТО.

1

Штурм музею Гончара: Євросолідарність звинуватила ДБР у спробі вкрасти картини Порошенка.

В Європейській солідарності назвали «розбійним нападом» дії співробітників Державного бюро розслідувань, які заблокували музей Івана Гончара у Києві. У ДБР відкидають ці звинувачення.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie