В АП назвали фейком звернення Петра Порошенка до ФСБ

АСН 1
В АП назвали фейком звернення Петра Порошенка до ФСБ

В АП назвали фейком звернення Петра Порошенка до ФСБ

Листи до російської ФСБ, нібито написані народним депутатом Петром Порошенком при в'їзді в Російську Федерацію в 2007 році, опубліковані грузинськими ЗМІ, є низькопробною підробкою. Про це повідомляє Адміністрація президента України.

«Оприлюднені грузинськими ЗМІ так звані «листи до ФСБ» від імені Петра Порошенка є низькопробної підробкою, виготовленою і закинутою грузинською телекомпанією «Руставі-2» російською спецслужбою», - повідомили в Адміністрації президента України.

Як повідомили в АП, в одному з цих листів міститься помилка, якої президент України припуститися не міг. «Це факт, який дуже легко перевірити: Олексій Порошенко одружився в Києві у вересні 2013 року, тому у старшого сина Петра Порошенка в 2007 ще не було дружини», - вказує прес-служба президента України.

Нагадаємо, раніше грузинський канал «Руставі-2» опублікував листи, які нібито є зверненнями Петра Порошенка до ФСБ Росії. У цих листах тоді ще народний депутат України Петро Порошенко обіцяє не діяти проти інтересів РФ.