Що запропонував міністр інфраструктури Омелян у відповідь на дії Росії в Азовському морі

Новое Время
Що запропонував міністр інфраструктури Омелян у відповідь на дії Росії в Азовському морі

Міністерство інфраструктури пропонує ввести дзеркальні санкції у відповідь на дії Росії в Азовському морі, зазначив очільник відомства Володимир Омелян. За його словами, Росія навмисно створює перешкоди суднам, які прямують до українських портів Азовського моря. Про це – у сюжеті Радіо НВ.

“Фіксуємо з квітня регулярні огляди з метою зупинки суден, які йдуть у напрямку Бердянського та Маріупольського портів. РФ робить це зумисно, щоб змусити судновласників змінити маршрути. Мають бути накладені санкції на російські порти, які знаходяться у Чорному морі”, - зазначив міністр.

Хто вирішить питання затримки суден

Питання було розглянуто на засіданні Кабінету міністрів, а також, за словами Омеляна, обговорювалося із представниками Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки у Страсбурзі. За даними міністерства інфраструктури, у період з 29 квітня по 9 липня цього року спецпідрозділи Російської Федерації затримали для огляду 93 судна, не пояснюючи причин.

Азовське море лишається внутрішніми водами двох країн.

З 29 квітня по 9 липня спецпідрозділи РФ затримали для огляду 93 судна, не пояснюючи причин

Такі заходи щодо судноплавства обидві сторони можуть здійснювати у рамках діючого договору між Україною та Росією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки. Також відсутність лінії державного контролю сприяє цьому.

Денонсувати угоду з Росією про співробітництво у використанні Азовського моря вже запропонувала група народних депутатів. Проект постанови про звернення парламенту до президента та міністра оборони внесли представники фракції Самопоміч у парламент 10 липня.

Автори постанови наголосили на систематичних порушеннях свободи судноплавства, затриманнях та перешкоджанні ФСБ Росії суднозаходам в порти України на Азовському морі.

Дивіться також

До літніх канікул голосувати за постанову парламент не буде, зазначила співавтор документу Альона Бабак. Вирішення ситуації в Азовському морі - це завдання президента на літо, додала вона.

Також Верховна Рада пропонує президенту звернутися з позачерговим посланням до парламенту про внутрішнє та зовнішнє становище України у зв’язку зі спорудженням мосту через Керченську протоку та агресивними діями Росії в Азовському морі. Також пропонується зобов'язати міністра оборони України невідкладно прибути на пленарне засідання парламенту і доповісти про ситуацію, яка склалася в Азовському морі у зв’язку з агресивними діями РФ.

Популістська ідея демаркування

Пропозиція сьогодні демаркувати Азовське море є популістською та відірваною від життя, і якщо так зробити, то це фактично буде означати визнання анексії Криму, зазначив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим, юрист-міжнародник Борис Бабін.

Основний захід протидії - це посилення інституційної спроможності державної берегової служби і ВМС України

На його думку, демаркувати кордон морем зараз неможливо. Проект цієї постанови далі профільного комітету не піде, спрогнозував Бабін.

“Демаркація - це двосторонній процес, вона буде можлива лише за згодою РФ. Потрібно створити закон про внутрішні територіальні води, море і прилеглу зону. По-друге, це парламентський контроль над урядовою угодою 1993 року про поділ квот на Азові щодо рибальства. Ця угода дійсно має бути припинена. Тут Верховна Рада не потрібне, потрібне рішення Кабміну”, - розповів Бабін.

Верховній Раді варто було б зайнятися в умовах війни виділенням з бюджету коштів на розвиток військово-морських сил та морської охорони, державної прикордонної служби, додав юрист. Бабін також розповів, що представництво президента в Криму бере участь в обговоренні санкцій щодо Російської Федерації через її дії в Азовському морі.

Дивіться також

Санкції, за його словами, має застосувати і Україна, і її міжнародні партнери. Але це лише один із заходів протидії. Основний захід протидії державі-агресору в акваторії Азовського і Чорного морів, а також затоки Сиваш - це посилення інституційної спроможності державної берегової служби і ВМС України, зазначив Бабін.

9 липня Російська ФСБ затримала для оглядів в Азовському морі 7 торгових суден, які прямували з або до Маріуполя та Бердянська.