«Талібан» повинен дозволити виїзд усім охочим – заява Європарламенту.

Європейський парламент закликав відновити координовану евакуацію людей з Афганістану.

Джерело : DW із посиланням на резолюцію Європарламенту

Деталі : Для цього "повинні бути задіяні всі важелі", вказується в резолюції, прийнятій євродепутатами в Страсбурзі в четвер, 16 вересня.

На їхню думку, центральну роль у створенні безпечних коридорів для нужденних, а також відкриття аеропорту Кабула і прикордонних переходів покликано зіграти Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Євросоюз, у свою чергу, повинен надавати більшу підтримку жінкам і людям, які опинилися в особливо важкому становищі і хочуть втекти з Афганістану.

Від правлячого радикального ісламістського руху "Талібан" Європарламент чекає дозволу на виїзд для всіх охочих.

"Для забезпечення гуманітарної допомоги нужденним цивільним особам і безпечного супроводу іноземних громадян і афганців, які хочуть покинути країну", необхідні контакти з талібами з матеріально-технічних та організаційних питань, відзначається в резолюції.

У той же час депутати підкреслили, що Європарламент не визнає нинішній уряд Афганістану.

Крім того, вказується в документі, підтримка Брюсселем сусідніх з Афганістаном країн для прийому втеклих афганців "не є альтернативою самостійної європейської міграційної політики".

Депутати Європарламенту закликали Єврокомісію та країни Євросоюзу "докласти зусиль для формування гуманної політики надання притулку".

Крім того, з огляду на ситуацію в Афганістані, варто переглянути раніше відхилені прохання афганців про притулок. "Ні в якому разі" не повинна проводитися висилка біженців у захоплену талібами країну.

У резолюції висловлено співчуття з приводу недостатнього співробітництва між країнами-членами ЄС, які брали участь у хаотичної евакуації з аеропорту Кабула. Також державам ЄС не вдалося координувати свої дії з США.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

В НАТО заступились за Украину: Путин в ярости, Теории заговора.

В НАТО заступились за Украину: Путин в ярости, Теории заговора.

Российская агрессия наконец-то подтолкнула НАТО к решительный действиям. Альянс разрабатывает новые сценарии войны с Кремлем, а США и Великобритания вооружают Украину. Читати на сайті:

1 67

Про конфлікт  «слуг»  із Разумковим, звільнення міністрів і бюджет, Перехресний допит Олексія Устенка.

Про конфлікт «слуг» із Разумковим, звільнення міністрів і бюджет, Перехресний допит Олексія Устенка.

Під перехресний допит потрапив член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Устенко. Він розповів, в чому полягає конфлікт "слуг народу" з Дмитром Разумковим, причини відставки Романа Абрамовського і про Бюро економічної ...

СБУ викрила картель рекетирів, яких координували з Росії.

СБУ викрила картель рекетирів, яких координували з Росії.

СБУ затримала членів злочинного угруповання на Сумщині. Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і "вибивали" з них гроші. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Inst...

Ванітні мають на 70% вищий ризик померти від коронавірусу.

Ванітні мають на 70% вищий ризик померти від коронавірусу.

Майбутні мами мають на 70% вищий ризик померти від коронавірусу. Медики пояснили, чому вагітним не лише можна, а й треба імунізуватися ️ Дивитись випуск: З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Олігархи Порошенко і Коломойський співпрацюють по-тихому, Чесна політика, @СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО.

Олігархи Порошенко і Коломойський співпрацюють по-тихому, Чесна політика, @СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО.

Олігархи Петро Порошенко та Ігор Коломойський співпрацюють – не в опозиції, а при владі. Це може видаватися політичною фантастикою, але виявилося правдою. Підписуйтесь на канал Сергія Лещенка: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24...

«Батько наш Бандера» : флешмоб шириться Україною, а в Кремля  «палає».

«Батько наш Бандера» : флешмоб шириться Україною, а в Кремля «палає».

Від школи до Верховної Ради, від Львова до Донеччини - пісня "Батько наш Бандера" шириться Україною. У Кремля "палає", а львівські школярки, які започаткували флешмоб, розвіюють міфи пропагандистів З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатис...

3 2