У Львові заклали пам’ятну капсулу з нагоди початку спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні

Канал 24
У Львові заклали пам’ятну капсулу з нагоди початку спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні

Розпочали церемонію закладення капсули хвилиною мовчання, опісля чого духовенство провело молитву, освятило територію спорудження меморіалу. Родини Небесної Сотні підписали текст, який поміщений у капсулу. Міський голова Львова Андрій Садовий разом із родинами Героїв Небесної Сотні заклали капсулу і дали початок будівельним роботам зі спорудження меморіального комплексу пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: У сина було загострене почуття справедливості, – батько майданівця під час допиту в суді

Споруджуватимуть меморіал за проектом переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу концепцію громадського простору з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у місті Львові.

Опісля проведення конкурсу розпочалися роботи з документацією. Львівська міська рада отримала робочий проект авторів, підписала угоду з проектантами, погодила і затвердила на виконавчому комітеті Львівської міської ради детальний план території, а згодом й містобудівні умови та обмеження. Окрім цього, було проведено процедуру виділення землі для ЛКП "Зелений Львів", саме це підприємство обслуговуватиме цю ділянку.

Нагадаємо, ухвалою сесії ЛМР у цьому році на спорудження меморіалу було передбачено 15 мільйонів гривень. Будівництво триватиме приблизно до лютого 2019 року.