На смартфоні або комп’ютері. Як зробити скріншот

Як зробити знімок екрана телефону або комп’ютера? Якщо у вас виникає це питання, пропонуємо кілька варіантів вирішення.

Знімок екрану - зручна функція, яку використовують для фіксації інформації в презентації, додатку, сторіс Instagram або статті. Один нескладний рух і копія потрібної вам інформації зберігається на будь-якому пристрої.

Існує досить багато способів, як зробити скріншот на Android, iOS або комп'ютері. Пропонуємо кілька простих і зручних способів.

1. Як зробити скріншот на Android

Перший і найвідоміший спосіб - затиснути кнопку Вкл/викл і Зменшення гучності і утримувати пару секунд. Скріншот автоматично збережеться в галерею на пристрої.

Другий спосіб - це затиснути кнопку Вкл/викл і вибрати із запропонованих функцій додаткового меню (вимикання, перезавантаження, скріншот) знімок екрана.

Також можна одночасно натиснути клавіші Додому і Вкл/викл або Додому і Назад і потримати 1-2 секунди. Знімок екрану збережеться в галерею телефону.

У багатьох нових смартфонах скріншот можна зробити ребром долоні. Для цього потрібно зайти в Настройки - Управління - Управління долонею - Знімок екрану. Також знімок екрана можна зробити двічі постукавши кісточкою пальця по екрану.

2. Як зробити скріншот на комп'ютері

Найпростіший спосіб зробити скріншот на комп'ютері - це натиснути кнопку Print Screen, яка спеціально для цього створена. Вона також може називатися - Prt Sc, Prt Scr, PrtScr, PrtScn, PrntScrn. Після натискання не відбувається клацання, але скріншот зберігається в пам'яті комп'ютера. Щоб знімок екрана відобразився, потрібно вставити його в програму для роботи з зображеннями або в документ.

Ще один спосіб - скористатися інструментом Ножиці. Для цього потрібно зайти в програму, натиснути кнопку Створити, а потім, утримуючи ліву кнопку миші, виділити ту частину, яку потрібно сфотографувати. Коли ви відпустите кнопку миші, знімок автоматично буде додано у вікно програми.

Також можливо зробити скріншот за допомогою поєднання клавіш Win + Print Screen. Знімок збережеться в папку Зображення - Знімки екрану.

На комп'ютері Mac скріншот можна зробити, натискаючи і утримуючи клавіші Shift + Command + цифра 3.

3. Як зробити скріншот на iPhone або iPad

Для iPhone або iPad використовується такий же спосіб, як і для Android. Потрібно одночасно натиснути кнопку Вкл/викл і Збільшення гучності або кнопку Вкл/викл і Додому. Знімок екрану збережеться в папці Фотоплівка.

Новини по темі

NASA показало, що бачили астронавти «Аполлона 13» під час прольоту над Місяцем (видео).

Агентство використовувало знімки, зроблені апаратом Lunar Reconnaissance Orbiter. (видео)

2

ЄС може заборонити виробникам вклеювати акумулятори в смартфони.

Поки що Євросоюз рекомендував виробникам відмовитися від вклеєних акумуляторів. Якщо нову ініціативу приймуть, це може стати обов’язковою вимогою Європейська комісія працює над тим, щоб зобов’язати вендорів передбачити можливість легкої змін...

1

Дуже несподівано. Названо найбільш продаваний смартфон в 2019 році

Найбільш продаваним смартфоном в 2019 році став порівняно недорогий телефон від Apple, випущений в жовтні 2018 року: iPhone XR за $ 749.

1

Мінцифри підписала меморандум з конкурентом Huawei про впровадження 5G.

Меморандум підписали заступник міністра цифровий трансформації Олександр Шелест і генеральний директор Ericsson в Україні Ярослав Ніцак.

1

Без зіткнень. Американські вчені створили автопілот, який ніколи не потрапить в аварію

Дослідники розробили алгоритм для машин з самостійним водінням, який може запобігти потраплянню автомобілів в аварії і затори.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie