Для українців найважливішим у житті є щастя дітей – дослідження (видео) (фото).

Україна — єдина із 15 опитаних країн, громадяни якої найбільше хочуть, щоб їхні діти були щасливі.

Для українців найважливішим у житті є щастя своїх дітей. Україна — єдина країна із 15 опитаних, громадяни якої на перше місце серед цінностей життя вивели щастя дітей. Респондентам були запропоновані 10 варіантів відповідей, з яких вони мали обрати один. Відповіді охоплювали як емоційно-якісні, так і цілком вимірювані кількісні параметри життя.

Зазначимо, що загалом жителі різних країн світу хочуть бути щасливими, бути здоровими, щастя дітей – на третьому місці. В Україні ж життєвий рейтинг виглядає так: щастя дітей (32%), бути щасливим (20%), здоров'я (19%).

Також Україна лідирує в рейтингу як країна, впевнена в тому, що наші діти будуть більш щасливі, ніж ми — так вважають 85% опитаних. Оптимістично дивляться в майбутнє: Індія (83%), Бразилія (83%), Південно-Африканська Республіка (79%) та Китай (76%).

Песимізм щодо майбутнього явно домінує у Франції (лише 34% впевнені в перспективах щастя своїх дітей), Туреччині (29%) і особливо в Німеччині — 26%. Індія, Бразилія, Китай демонструють порівняно впевнену економіку й розуміють, що піднімаються сходами "задоволеності життям". Тим часом стара Європа відчуває стагнацію в економіці. Ці країни втратили темп і тому втрачають впевненість. Крім того, біженці, демографічні проблеми, відчуття загрози розмивання національної культури, усвідомлення неминучості скорочення робочих місць змушують жителів старої Європи турбуватися за майбутнє своїх дітей.

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард — дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Читайте також: Україна на першому місці серед нещасливих держав – дослідження

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Лікар з Луцьку показав «подяку» від дружини Зеленського.

Лікар зніяковів від несподіванки.

1

Ляшко назвав дату, коли в Україні зафіксують нульову статистику по коронавірусу.

Але при цьому ситуація буде залежати від того, як поведе себе вірус.

1

У МОЗ заявили, що 22 червня Україна може вийти на нульовий показник нових випадків COVID-19.

Головний санітарний лікар України та заступник глави МОЗ Віктор Ляшко заявив, що 22 червня розглядається як день, коли в країні не буде зафіксовано нових випадків захворювання коронавірусом.

1

Російські окупанти занижують статистику COVID-19 у Криму – правозахисники.

Офіційна російська статистика говорить про півтисячі хворих на аннексованому півострові.

1

Забродський взяв на поруки екс-заступник міністра оброни Павловського.

Суд пом'якшив міру запобіжного заходу підозрюваному у долі в паливних схемах Міноборони.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie