Брикети виділяють у 1,5–2 рази більше тепла, ніж дрова.

— Опалюю будинок твердопаливним котлом. На дрова щосезону йшли шалені гроші. Спробував для інтересу раз замінити на паливні брикети. Спершу топив ними вперемішку із дровами. Згодом від дров узагалі відмовився — топлю тепер тільки брикетами, — каже 61-річний Микола Палій із Херсона.

— Брикети мають високу щільність. Навіть вищу, ніж у дуба. Завдяки цьому горять вони значно довше: на повне згорання йде у 2–4 рази більше часу, якщо порівнювати з дровами. Тому й витрати є значно меншими, — розповідає Мирослав Рішко, фахівець деревообробного підприємства, яке включає повний цикл деревообробки.

Тепла в результаті спалювання 1 кг брикетів виділяється в 1,5–2 рази більше, ніж при спалюванні тієї ж кількості дров. Під час горіння вони не іскрять, диму виділяють мінімум, не "стріляють" і не самозаймаються.

— За умови правильного зберігання вологість брикетів не перевищує чотирьох-восьми відсотків. Після згоряння вони перетворюються не на вугілля, а на золу. Причому кількість її мінімальна: становить усього один-два відсотки від загального обсягу спаленого продукту.

Брикети виготовляються з відходів деревообробної й харчової промисловості. Використання їх не шкодить навколишньому середовищу. Золу після спалювання можна застосовувати як добриво.

Брикети розраховані на всі види топок і твердопаливних котлів. Для печей та камінів теж підходять. Місця для зберігання потребують удвічі менше за дрова: 1 тонна брикету займає 1 куб. м, тоді як дрова — 2–3 куб. м.

Деталі за тел. 0(96) 84 30 267, с. Бедевля, Закарпатська обл. чи на сайті www.pilet-briket.com.ua

Новини по темі

Твердопаливний котел працює на лушпинні

 Три роки вагався, консультувався і таки взяв твердопаливний котел, каже 56-річний Михайло Антощук із села Шахворостівка Миргородського району Полтавської області. Не знаю, як досі без нього обходився.Чоловік придбав котел торік улітку. Під...

2

Морозилки псуються в холодних кімнатах

 Почався сезон ягід, каже 57-річна Тетяна Антощук із села Шахворостівка Миргородського району Полтавської області. Щодня назбирую до відра чорниць, у садку спіють вишні з малиною. Хочу все зберегти, взимку передавати дітям на Київ.Жінка заг...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie